Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura: Mówienie do policjanta "psie" nie znieważa

Utworzony przez xxx, 22 grudnia 2010 o 09:39
co nie jest zabronione jest dozwolone.fajnie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co to za "mondry" prokurator, że powołuje się na film. Czyżby fikcja mieszała mu się z rzeczywistością. Sam jestem policjantem. Siedząc w tej chwili przed komputerem nie obrażam się na te słowa, ale nie wiem jak by zareagował na ulicy. Ale prokuratura zdecydowała za policjanta, kiedy ma się czuć obrażony a kiedy nie. "Kruk krukowi..." Mnie to wcale nie dziwi. Prawo mamy dobre ale prokuratorów (w tym konkretnym przypadku) do bani.
0
A gdyby w stosunku do wysokiego sądu oskarżony zwrócił się ty "ku...o""szm...o"to też nie byłoby znieważenia?!Wszak takie słowa są również powszechnie używane w życiu codziennym.Życie w tym kraju to męka dla ludzi uczciwych.
0
mn napisał:
A gdyby w stosunku do wysokiego sądu oskarżony zwrócił się ty "ku...o""szm...o"to też nie byłoby znieważenia?!Wszak takie słowa są również powszechnie używane w życiu codziennym.Życie w tym kraju to męka dla ludzi uczciwych.
Też myślę, że sama frekwencja synonimu nie jest dowodem na brak zniewagi. Synonimy słów mogą mieć trochę inny zakres znaczeniowy, który zawiera się w ich zabarwieniu emocjonalnym i językoznawca powinien o tym wiedzieć. Chyba że jest równie niekompetentny jak ten sąd, który wydaje wyroki z szeroko otwartymi oczami, otwartymi na własne środowisko, nie na sprawiedliwość.
0
Z tego wynika, że teraz wchodząc do prokuratury mogę się wprost zapytać czy jest pani "suka" taka a taka a do urzędu czy mogę rozmawiać z chu...m Bronkiem, do komisariatu prosząc o rozmowę z dzielnicowym psem Mariuszem itd. Powołując się na wyrok sądu lubelskiego nic nam za to nie grozi. No to dzisiaj wypróbuję idę do kościoła......
0
Szczerze jestem oburzony - gdzie mam się podpisać pod wnioskiem że ten wyrok jest zły. To chodzi o szacunek dla munduru dla człowieka dzieci tego człowieka
0
Prokuratorze ty PSIE!!!!
0
Ciekawe czy taki sam wyrok zapadłby w przypadku zwykłego obywatela ? No bo przecież "asesor" nie jest zwykłym obywatelem, jest kimś "lepszym" !!! Ojjjj zwykły obywatel dostałby po uszach, dostał ..... Ciekawe jak potocznie mówi się na prokuratorów ?
0
Ciekawe czy taki sam wyrok zapadłby w przypadku zwykłego obywatela ? No bo przecież "asesor" nie jest zwykłym obywatelem, jest kimś "lepszym" !!! Ojjjj zwykły obywatel dostałby po uszach, dostał ..... Ciekawe jak potocznie mówi się na prokuratorów ?
0
no to podawajcie propozycje jak nazwać nieobraźliwie prokuratora i sędziego; kundel,pikuś,znajda,idiota-to wszystko to popularne zwroty mogące określać człowieka.Tak jak nazwanie kogoś-pies
0
ale tylko wtedy gdy mówi to prokurator !
0
Asesor. Fajne imię dla psa.
0
Od dzisiaj wszyscy oficjalnie mówimy do Policji "Psie,Piesku.
0
Przyganial kociol garnkowi ..Tak samo PIES i tak samo Asesor to identyczne KUR.......wy..I tyle w temacie...
0
Ciekawe jak biegła językoznawca zinterpretuje zwrot "ty suko" skierowany bezpośrdnio do niej. Przecież słowo suka też nie jest obraźliwe. Można je traktować jako zamiennik słowa np. : koleżanko.
0
michal napisał:
To chodzi o szacunek dla munduru dla człowieka dzieci tego człowieka
lincz we Włodowie - nie mogą przyjechać awaria świateł na skrzyżowaniu - nie mogą przyjechać zgłoszenie bandy dresiarzy na osiedlu - nie mogą przyjechać w Warszawie - staruszka umarła z głodu, choć jej syn - w szpitali po wypadku - podał adres. Nie mogą przyjechać. krzaki, suszarka - są!!! Fotoradar w śmietniku - są!!! PrzypiEprzyc mandat za parkowanie - są!!! szacunek do munduru i do człowieka, powiadasz....
0
TO WEDŁUG WYNIKU POSTĘPOWANIA DOSZLI TYLKO DO TEGO, ŻE PIES TO POLICJANT. CZYLI POWIEDZIANO POLICJANTOWI, PSU [NA SŁUŻBIE] "ZAMKNIJ SIĘ PANIE POLICJANCIE, PSIE" GDZIE OBRAŹLIWE JEST TO "ZAMKNIJ SIĘ" I OKOLICZNOŚCI ZAJŚCIA TEGO CZYNU WEDŁUG MNIE NIC ZŁEGO SIĘ NIE STAŁO, ALE MAJA PRAWO SIĘ PROCESOWAĆ WIĘC NIECH TO ZDECYDUJE RZETELNY SĘDZIA I NIECH SIĘ STANIE SPRAWIEDLIWOŚĆ.
0
Ciekawe jaki byłby wyrok gdyby w ławie oskarżonych usiadł przeciętny kowalski???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: