Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Proroctwa od PANA BOGA

Utworzony przez Piotr, 19 sierpnia 2010 r. o 15:03
Uwaga! Uwaga! Uwaga! To jest cos, co porusza nas wszystkich!!! PAN BÓG przemawia dzisiaj do nas przez proroków! Mamy polską stronę z Proroctwami otrzymywanymi w tych dniach od Pana Boga JAHWEH z Nieba, a oto adres do tej strony: http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/polishindex.htm Gorąco zachęcam do czytania tych proroctw dopóki są jeszcze dostępne w Internecie. Jest to wspaniała nowina dla nas wszystkich. Jest wiec możliwość czytania i dzielenia się Proroctwami z innymi. Powodzie w Polsce, Czechach, w Niemczech, Danii, Pakistanie, Chinach, pożary w Rosji, trzęsienia ziemi, tornada w nieoczekiwanych miejscach ? co się dzieje, dokąd to zmierza? PAN BÓG JAHWEH mówi dzisiaj podobnie jak i za dawnych, biblijnych czasów i z JEGO Słów możemy poznać prawdę. PAN BÓG wysyła proroków, dając im do ogłaszania Proroctwa jak wcześniej zapowiadał w Biblii Świętej. W Księdze Amosa 3:7 jest napisane: ?Bo PAN BÓG nie uczyni niczego, nie objawiwszy swej tajemnicy sługom SWYM, prorokom?, a w Pierwszym Liście do Tesaloniczan 5:19-20, apostoł Paweł napisał: ?DUCHA nie gaście, proroctw nie lekceważcie!? PAN BÓG JAHWEH kocha nas tak bardzo i ostrzega przed wielkim uciskiem, po którym JEGO SYN JAHUSZUA (JEZUS CHRYSTUS) przybędzie na Ziemię, aby ustanowić tak upragniony, trwały pokój. PAN BÓG mówi również o Oblubienicy JAHUSZUA i o pięciu roztropnych pannach, które zabiera do Nieba, a także o 5 pięciu nierozsądnych pannach, które są pozostawione, czytaj Ew. Św. Mateusza 25:1-13. Kto należy do mądrych panien, a kto do nierozsądnych? Dzisiaj PAN BÓG objawia nam te tajemnice i wiele innych. Prorok Elisabeth Elijah Nikomia i Misja Ostatniej Szansy PANA BOGA JAHWEH nie są związane z żadnym kościołem lub organizacją religijną. Zostały powołane i są prowadzone przez samego BOGA OJCA JAHWEH, SYNA BOŻEGO JAHUSZUA i DUCHA ŚWIĘTEGO RUACH HA KODESZ. Proroctwa jakie daje nam PAN BÓG JAHWEH poprzez tego proroka nadchodzą bezpośrednio z Nieba, są nagrywane a następnie spisywane bez jakiejkolwiek cenzury. PAN BÓG JAHWEH przekazuje nam dzisiaj SWOJE SŁOWO przez proroka Elisabeth Elijah Nikomia zapowiadając w nim ochronę przed nadchodzącymi wydarzeniami i wielkie nagrody dla swoich dzieci, a dla SWOICH wrogów i tych, którzy są nieposłuszni JEGO Słowu Sąd BOŻY i kary. Misja Ostatniej Szansy znajduje się poza granicami Polski, słowo od Pana Boga JAHWEH przychodzi w języku angielskim i jest tłumaczone na wiele innych języków, w tym na język polski. Proroctwa w języku polskim są zamieszczane na angielskiej internetowej stronie Misji http://www.amightywind.com/prophecy/prophlanguages.htm . Przeczytaj więc te Proroctwa i podziel się nimi z tymi, którzy ich szukają, poslij im ten e-mail! Jeśli Pan/Pani ma zapytania, to proszę pisać na poniższy e-mail: E-mail: proroctwanaczasykonca@hotmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce przedstawic przykladowe Proroctwo od PANA BOGA otrzymane 8 lat temu. PROROCTWO 62 Powiedz ludziom, krzycz z jednego krańca Ziemi na drugi: MÓJ SYN PRZYBYWA! KRÓL KRÓLÓW i PAN PANÓW! Powiedzcie im: MOJE dzieci, ukorzcie się, żałujcie za grzechy, módlcie się i nawróćcie się! Królestwo Niebios przybliżyło się! Upadnijcie na twarze w ten Święty Dzień Jom Kippur! Upadnijcie na swoje twarze w Sferze Duchowej ? ujrzyjcie się rozpostarci na ziemi, leżąc twarzami w dół, gdyż KRÓL przybywa! Niechaj Świat się naśmiewa; niechaj faryzeusze drwią. To niczego nie powstrzyma, gdyż KRÓL nadchodzi! ON nie przychodzi po tych, którzy myślą, iż nie są grzesznikami, którzy myślą, że są prawymi i nie muszą się ukorzyć i nawrócić. ON przychodzi po JEGO Dzieci, po Oblubienicę, którzy pragną być posłuszni. ON przychodzi po wojowników, którzy walczą w JEGO ŚWIĘTYM IMIENIU. ON przychodzi po tych, którzy pokornie przyznają, że wszyscy pozbawieni są chwały BOŻEJ. Bądzcie po prostu gotowi, MOJE dzieci. To nie jest ważne czy znacie dzień lub godzinę. Która oblubienica nie wie, kiedy jej oblubieniec nadejdzie? Która oblubienica nie przygotuje się naprzód? MOJA prawdziwa Oblubienica słyszy MÓJ Głos. Oni przygotowują się. Oni pożądają i szukaja Świętości! Oni nie znoszą kwasu faryzeuszów. Ukryjcie się MOJE dzieci jeszcze tylko na małą chwilę, gdyż cale Niebo wrze i wypowiedziana jest wojna przeciw szatanowi i jego demonom. Jest wypowiedziana, gdyż KRÓL nadchodzi! Ziemia trzęsie się i wzdryga z obawy w rozmaitych częściach świata. Widzicie powodzie, to są MOJE łzy. Pamiętacie kiedy powodzie nadeszły w czasie Noego, pamiętacie jak on był wyśmiewany i jak oni śmiali się aż do czasu, kiedy przyszły deszcze. Ale JA powiedziałem MOIM dzieciom, Noemu i jego rodzinie, aby weszli do Arki i zaryglowali drzwi. Kiedy powodzie nadeszły, bezbożni walili pięściami w te drzwi. Wtedy chcieli wejść, wtedy uwierzyli kim JA jestem, ale było dla nich za późno i powodzie ich pochłoneły i znowu będzie podobnie. Ci, którzy stoją w prawości MEGO SYNA, ci którzy namaścili swoje domy, ci którzy ukryli się w MOIM Słowie, ci którzy wysilają się, aby być MI posłusznymi, ci którzy miłują i usługują MI i dla których JA jestem pierwszym, ci którzy wiedzą, że bogactwa tej Ziemi nie bedą mogły być zabrane do ich Niebiańskiego domu ? oni zdają sobie sprawę, że na tym świecie mole i rdza niszczą to, co wszyscy myślą, że jest bogactwem, a czego nie będzie można zabrać ze sobą podczas opuszczania tej Ziemi. Zamiast tego, MOJE prawdziwe dzieci, zamiast tego MOJA prawdziwa Oblubienica, gromadzi swoje Niebiańskie bogactwa tam, gdzie mole i rdza i złodzieje ich nie niszczą. Złodzieje nie mogą skraść waszych bogactw w Niebie. Tak wielu żyje w niedostatku, ale oni czynią to dla MNIE, porzucając luksusy, aby dusze mogły być zbawione. To są MOI umiłowani; to są MOJE prawdziwe skarby na tej Ziemi ? ci, którzy wznoszą głos w Imię MEGO SYNA, w Imię JAHUSZUA i modlą się tyle razy na dzień, że trudno jest policzyć. To są MOJE dzieci; to są ci, po których KRÓL przychodzi. JAHUSZUA (JEZUS) jest już w drodze! KRÓL przybywa! ON jest waszym odpokutowaniem za grzechy! ON jest ta DOSKONAŁĄ OWIECZKA, która była złożona w ofierze. Nie znaleziono w NIM plamki ani skazy; ON zapłacił za ten Świat; ON był okupem za ten Świat dla wszystkich tych, którzy mogą uwierzyć i przyjąć tą KREW, która była przelana na Kalwarii. ON zapłacił zadośćuczynienie, odpokutował za wasze grzechy. ON jest waszym Arcykapłanem. Dla tych Żydów, którzy zapierają się GO, dla Muzułmanów, którzy zapierają się GO ? oni przyznają się do Abrahama, Izaaka i Jakuba, ale jeśli chodzi o imię JAHUSZUA, oni nie chcą GO przyjąć, jako MESJASZA ? oni będą sadzeni według Prawa Mojżesza i niechaj lepiej nie mają przekroczonego żadnego z Przykazań! Jak wielu zmaga się z przestrzeganiem Dziesięciu Przykazań, spróbujcie więc przestrzegać sześćset trzynaście! Jak sadzicie, dlaczego JA dałem wam NAJWYŻSZEGO KAPŁANA, który był dotknięty przez wasze niedoskonałości i słabości? Gdyż MOIM pragnieniem jest, aby nikt nie przepadł! Ale dla tych, którzy upierają się by podlegać sadowi Mojżesza, no to Mojżesz będzie ich sądził i biada tym, którzy są sadzeni przez Mojżesza, gdyż nie ma w Nim litości! Więc podczas tych dziesięciu dni trwania w bojaźni, cieszcie się wy, którzy znacie JAHUSZUA jako PANA, cieszcie się że ON jest waszym MESJASZEM, waszym OSWOBODZICIELEM, waszym UZDROWICIELEM; ON jest TYM, przez kogo JA was błogosławię, kiedy wołacie do MNIE w JEGO IMIENIU! Gdyż JA, JAHWEH, jestem wywyższany przez MEGO SYNA JAHUSZUA i JAHUSZUA jest wywyższany przez JEGO OJCA JAHWEH. JA mam wielka przyjemność chronienia MOICH Dzieci i wprowadzania wroga w zakłopotanie wieloma sposobami. JA powiedziałem tej służebnicy w ten dzień, by ostrzec was o nadchodzących kwarantannach dla chorób stworzonych przez człowieka, które nie są stwarzane przeze MNIE! Następnie, ci ludzie stwarzają to, co nazywają szczepionką. Ale uważajcie, MOJE dzieci, śmierć jest w tym, co oni będą wszczepiać w was! Nie wierzcie w szczepienia czynione przez człowieka! Wierzcie w Psalm 91. Wierzcie w Imię MEGO SYNA i wołajcie do MNIE i opierajcie sie na Psalmie 91, ze JA nie dopuszczę tej plagi do waszych domów! Tak, jak wy honorujecie MNIE w prawdziwy dzień Szabatu i czynicie wszystko by być posłusznymi, jak wy stawiacie MNIE na pierwszym miejscu w waszym życiu i w waszej miłości; tak jak mąż zajmuje sprawiedliwie miejsce ponad żoną ? ochrona przyjdzie na wasze domy, gdyż to KREW MEGO SYNA przelana za was na Kalwarii pokryje i zabezpieczy was i tych, którzy są nazwani MOIM IMIENIEM, którzy mają Świętość w sobie. Innym razem powiem więcej o tym, gdyż teraz nie jest pora na to. Ostrzegam was teraz, MOJE dzieci: Módlcie się, abyście nie byli zaliczeni do poddania się kwarantannie, gdyż tak dużo ludzi będzie spędzonych jak bydło, nawet na stadiony i kolosea. Ci bezbożni powiedzą: ?Ponieważ sprzeciwiacie się ochronie człowieka, a wiec jesteście skażeni, jesteście zagrożeniem.? Podobnie jak spędzane jest bydło, tak wielu ludzi będzie stłoczonych w taki sposób, ze trudno im będzie znaleźć miejsce do stania. Uważajcie MOJE dzieci na truciznę wszczepianą w wasze żyły; uważajcie MOJE dzieci na to powietrze, które wdychacie; uważajcie MOJE dzieci na ta wodę, która pijecie! Naprawdę, jeśliby nie MOJA litość, życie zostałoby zmiecione z powierzchni Ziemi. Uważajcie MOJE dzieci na to, co zostaje wam wstrzykiwane! Pamiętajcie, gdzie jest wasza wiara i gdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...