Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
widzę, że tutaj komentarze wystawiają same cioty, które nawet nie maja zamiaru bronić bliskich i kraju, za który bili sie ich przodkowie. zamiast tego jedziecie po wszystkich, którzy chca zrobic dla tego kraju to, do czego wam jeszcze nie przyszlo dorosnac..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy przeprowadzą jakąś selekcję, badania. Nie byłoby fajnie, gdy świry albo ukryci terroryści dorwali się do broni. .... --TEN IDIOTA JUŻ SAM SIE ZDEMASKOWAŁ PROPONUJE ZAKAZ INTERNETÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 brygady OTK -strasznie niewystarczająca siła by stawić opór najeźdźcy. 400 000 ludzi w OTK - to ma uzasadnienie i skuteczność działania. I na wyposażeniu obowiązkowo ciężki sprzęt wyrzutnie ziemia -powietrze,wyrzutnie przeciwpancerne itp. ciężkie karabiny maszynowe ,drony, Rosomaki ,Qady uzbrojone, przy granicy mi. 1000 ukrytych snajperów i oddziałów dywersyjnych i specjalnych. Mosty ,przeprawy i inne łatwe drogi do zdobycia przez wroga powinny być zaminowane w trybie uśpienia tak jak w Szwajcarii. Lasy i inne dogodne tereny powinny być zmodernizowane do obrony i kontrataku.Tereny strategiczne powinny być wzmocnione tunelami, podziemnymi korytarzami z możliwością ataku i jak i też przystosowane do długotrwałej walki partyzanckiej - skuteczność tej metody odczuli amerykanie w Wietnamie .I jeszcze jedna koncepcja to zagwarantowane dostawy broni różnymi szlakami. itd.. ect...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę wstąpić do OTK jakie są warunki. Mój rocznik 1966 jestem podoficerem po 2 letniej służbie zasadniczej.Jestem dowódcą bwp w rezerwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od stycznia już wszystko ruszyło ,nabory itp. tu znalazłam spis wku i parę info o wot ***s://***netgun.pl/blog/post/89/wojska-obrony-terytorialnej/ pewno sie przydadzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...