Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestowali na ulicy przeciwko drogiemu frankowi

Utworzony przez franek, 25 stycznia 2015 r. o 11:10
Brałeś we franku = ryzykowałeś , tanie raty miałeś. Więc ja jeśli płace wysokie raty bo brałem w PL walucie też niech mi rząd pomoże czemu tylko wam ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd za tym wszystkim stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrośni głupi polaczkowie, którzy potrafią tylko potępiać innych. Gdyby mogli 580 tys rodzin, którzy brali kredyt we franku, utopiliby w łyżce wody lub rozstrzelali jak hitlerowcy. Wiele tych rodzin biorąc kredyt rozkręci li gospodarkę i budownictwo. Teraz utrzymuje banki spłacają kredyt. Istnieje wiele gałęzi gospodarki do których dopłaca państwo i o tym się nie mówi. Szkoda słów . . . Jednym się należy innych trzeba powiesić. To tylko Polska- nie ma co się dziwić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrośni głupi polaczkowie, którzy potrafią tylko potępiać innych. Gdyby mogli 580 tys rodzin, którzy brali kredyt we franku, utopiliby w łyżce wody lub rozstrzelali jak hitlerowcy. Wiele tych rodzin biorąc kredyt rozkręci li gospodarkę i budownictwo. Teraz utrzymuje banki spłacają kredyt. Istnieje wiele gałęzi gospodarki do których dopłaca państwo i o tym się nie mówi. Szkoda słów . . . Jednym się należy innych trzeba powiesić. To tylko Polska- nie ma co się dziwić .
  ok ok tylko jak ja brałem w złotówkach i przez długi czas spłacałem same odsetki a kapitał stał w miejscu bo byłwysoki procent to nokogo to nie obchodziło a jak się wzięło we frankach i żyło się ponad stan wielcy nowobogaccy kombinatorzy bo był mały procent to było super a teraz państwo ma pomagać niby to z jakiej racji???? każdy biorący kredyt obojętnie w jakiej walucie RYZYKUJE!!!! także teraz proszę sobie spłacać i nie żądać pomocy bo ja też jako obywatel nie wyrażm zgody bo to też z MOICH podatków koniec kropka :angry: :angry: :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatelu. MY nowobogaccy:) dzieki ktorym gospodarka zyskała 600 tys mieszkan bo je kupilismy - nie liczac miejsc pracy w budownuctwie bankowosci i branzach pokrewnych. WY zazdrości stalinowcy;) ale wracając do meritium - Powiedz powiedz w jakiej branży pracujesz i co robisz? To powiem Ci czy nie dostajesz od Państwa dotacji i czy dzięki mnie nie pracujesz. Wtedy ja powiem czy życzę sobie byś przejął moje podatki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z bałwanami, którzy myślą, że za darmo dostaną mieszkanie, kopa w dupę i paszła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatelu. MY nowobogaccy:) dzieki ktorym gospodarka zyskała 600 tys mieszkan bo je kupilismy - nie liczac miejsc pracy w budownuctwie bankowosci i branzach pokrewnych. WY zazdrości stalinowcy;) ale wracając do meritium - Powiedz powiedz w jakiej branży pracujesz i co robisz? To powiem Ci czy nie dostajesz od Państwa dotacji i czy dzięki mnie nie pracujesz. Wtedy ja powiem czy życzę sobie byś przejął moje podatki:)
  powiem Ci tak nie obrażając jestem na rencie i nie mam żadnych i nie miałem żadnych ulg od Państwa ani pomocy spłacam ten kredyt już od 18 lat kredyt w złotówkach a jak już pisałem był i jest nadal nie mały procent ale nigdy nie śmiałem prosić nikogo o pomoc a był czas że nie było bardzo co ugotować- powiesz nieudacznik- ale dzięki BOGU już mi nie dużo zostało ale może i MI by Państwo pomogło skoro wy się tak domagacie pomocy wiem jedno że ja znam bardziej ten ból bo miałem gorsze warunki a mam lepsze a Wam teraz z komfortu będzie baardzo trudno sie przyzwyczaić do biedy czego nikomu nie życzę .Tylko każdy wiedział jakie ponosi ryzyko biorąć kredyt :mellow:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się było naiwnym i myślało ,że frank przez 30 lat będzie po 2 złote to trza tera płacić.A do mojego kredytu w złotówkach to nikt nie chce dołożyć, tak jak dokładają do kopaczy węgla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej frankowicze !! co było dzisiaj na obiadek?? polski kawior, czyli kaszanka?!! Tfu!! niedobre. Sprzedawajcie swoje apartamenty, zanim komornik tego nie zrobi!! Przenoście się do , teściowej na kozetkę !! kozetka, niestety, skrzypi, więc bzykać się będziecie tylko raz w tygodniu gdy teściowa jest w kościółku na nieszporach !!     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Frankowcy!! świetna wiadomość dla was!! Piechociński i pisowcy spłacą wasze kredyty!! Zrobią to w najbliższych dniach, bo , do końca tego roku, frank będzie po 6 zł!! Widzicie zatem, jak dobrze zrobiliście głosując na PSL i PIS !!Ostatnio nawet pani Kopacz zajeła się wami, będzie spłacała wasze kredyty, a jak ryży przyjedzie do Polski na wczasy, spłaci wszystkie kredyty z nawiązką!!musicie,tylko, głosować na nich, tak jak dotychczas.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwólcie, że odpisze tylko Panu renciście bo tylko on używał rozumu w argumentacji odnosząc się merytorycznie do problemu. Kozetkę i Podwiązkę pozostawię tam gdzie ich miejsce jak same nicki wskazują. Otóż szanowny Panie rencisto-współczuję niepełnosprawności, ale Pana renta jest dotowana z moich podatków bo zarówno ZUS jak i KRUS są nierentowne. Wiec kto tu komu dopłaca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatelu. MY nowobogaccy:) dzieki ktorym gospodarka zyskała 600 tys mieszkan bo je kupilismy - nie liczac miejsc pracy w budownuctwie bankowosci i branzach pokrewnych. WY zazdrości stalinowcy;) ale wracając do meritium - Powiedz powiedz w jakiej branży pracujesz i co robisz? To powiem Ci czy nie dostajesz od Państwa dotacji i czy dzięki mnie nie pracujesz. Wtedy ja powiem czy życzę sobie byś przejął moje podatki:)
na pewno gospodarka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestowali na ulicy przeciwko drogiemu frankowi
  Z każdym dniem bardziej upewniam się, że żyję w kraju d e b i l i !   Teraz tylko czekać na manifestację tych, którzy nie wygrali w Totka - a grają już tyyyyle lat albo tych, którzy kupili pod choinkę sanki - a tu śniegu ani na lekarstwo! :D :D :D    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uświadomiłeś mi,że muszę przystąpić do protestu! Gram i nici z wygranej,białego puchu doczekać się nie można,a sanki kupione pod choinkę. :D :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem jedno zaczyna się robić w naszej kochanej POLSCE jedno wielkie bagno wszyscy czegoś chcą tylko kto da rade wszystkim dogodzić wszyscy czegoś żądają ja jak mi trzeba było kasy pojechałem za granicę zostawiłem rodzinę ale kredyt spłaciłem i mam taką radę niech sobie każdy radzi we własnym zakresie i proszę nie żądać POMOCY OD PAŃSTWA!!!!!!takie moje zdanie :angry: :angry: :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Frankowcy!! świetna wiadomość dla was!! Piechociński i pisowcy spłacą wasze kredyty!! Zrobią to w najbliższych dniach, bo , do końca tego roku, frank będzie po 6 zł!! Widzicie zatem, jak dobrze zrobiliście głosując na PSL i PIS !!Ostatnio nawet pani Kopacz zajeła się wami, będzie spłacała wasze kredyty, a jak ryży przyjedzie do Polski na wczasy, spłaci wszystkie kredyty z nawiązką!!musicie,tylko, głosować na nich, tak jak dotychczas.  
Za tym wszystkim żyd stoi,wyciąga z  " polaczków " w ten sposób rekompensaty za utracone mienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem jedno zaczyna się robić w naszej kochanej POLSCE jedno wielkie bagno wszyscy czegoś chcą tylko kto da rade wszystkim dogodzić wszyscy czegoś żądają ja jak mi trzeba było kasy pojechałem za granicę zostawiłem rodzinę ale kredyt spłaciłem i mam taką radę niech sobie każdy radzi we własnym zakresie i proszę nie żądać POMOCY OD PAŃSTWA!!!!!!takie moje zdanie :angry:
Tak żle nigdy nie było, osiem lat rządów tej komucho-konfidencji wystarczyło,rozłożyły komuchy wszystko,fabryki,stocznie,cały przemysł,zmuszając swoich obywateli do wyjazdu do burdeli czy na zmywak,lub do Niemca,za pachołka,dlatego raz sierpem a raz młotem,aby POLSKA była POLSKĄ !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest dobrze to fakt ale dochodzi już do takich absurdów że aż głowa boli pobrali kredyty we frankach jak były tanie trzeba było może pomyśleć że pieniądz ma różne wartosci i one się zmieniają pobudowali sobie wille z basenami żyli ponad stan a teraz PAŃSTWO musi im dopłacać  z jakiej niby racji ja płatnik podatku wyrażam głębokie oburzenie !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest dobrze to fakt ale dochodzi już do takich absurdów że aż głowa boli pobrali kredyty we frankach jak były tanie trzeba było może pomyśleć że pieniądz ma różne wartosci i one się zmieniają pobudowali sobie wille z basenami żyli ponad stan a teraz PAŃSTWO musi im dopłacać  z jakiej niby racji ja płatnik podatku wyrażam głębokie oburzenie !!!!!!
Głęboko w du pie mam twoje oburzenie,jak można być tak tępym ? jak ci co rządzą tym dzikim krajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głęboko w du pie mam twoje oburzenie,jak można być tak tępym ? jak ci co rządzą tym dzikim krajem.
  myślę że ty jesteś tępa bo tak samo byś powiedziała gdybyś nie miała redytu ale będzi ci się byle jak przeniesc do nawet bloku z wypasionej willi płac sobie sama ten kredyt i nie wymuszaj żeby ci podatnicy DOPŁACALI!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...