Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protesty i akcja prawna po antysemickiej publikacji "Angory"

Utworzony przez KALICKI, 13 kwietnia 2011 r. o 13:31
dobry dowcip
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez lublin,lubartow i piaski to zydowskie miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
przeciez lublin,lubartow i piaski to zydowskie miasta
"tam jest nasza ojczyzna, gdzie jest nam dobrze" zwykli mawiac zydzi. to teraz pokaz mi, ktore miasto nie jest ich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczytaj dziecko historie i zobaczysz gdzie sie upominaja o kamienice i zwrot majatku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
Von Don co sie tak chlopaczyku gotujesz? Lubisz tych co dawali Zydom popalic, to sie przyznaj otwarcie.
Może i nie powinienem się wtrącać ale próbujesz prowokować a to nieładna cecha ale bardzo obecnie wykorzystywana przez naród wybrany min. w stosunku do Palestyńczyków więc mam podejrzenia że Ty sama należysz do narodu wybranego stąd u Ciebie takie reakcje , jednak pamiętaj nikt nie jest w stanie nikogo zmusić do miłości i szacunku bo te walory trzeba sobie umieć wypracować !-a tej umiejętności brak jest od wieków temu narodowi i choć wielu uczciwych Izraelitów o tym wielokrotnie mówiło zostali za to niemal wykluczeni z tej społeczności bo stanęli w obronie gojów albo prawdy jak kto woli , tak więc Zuzo odpuść sobie dalszą dyskusję bo masz zbyt małą wiedzę i do tego jesteś wyjątkowo głupio i bezsensownie stronnicza chyba że ... ,nie wiem dlaczego ale mnie to wisi kalafiorem jaką masz własną wersję ale wiem że jesteś w błędzie ale to Twój problem . Zaś w odniesieniu do tego co -Don- napisał a napisał wierzę w to !- prawdę- to nic nie przesadził swego czasu będąc w USA widziałem jak wyglądają owe relacje min. z innymi narodami a ponieważ tam co nie powinno dziwić jest wielu żydów którzy tak naprawdę nie wiedzą gdzie leży Polska i z uwagi na to że są to bardzo bogaci żydzi to to czy Polska zapłaci odszkodowania czy nie i czy zapłaciła bo przecież zapłaciła a zrobił to Gomółka ! oni są ponad tym a żądania tam -są tak ale takie wyimaginowane i grające na odczuciach społecznych opinii świata jak to przedstawia min. pseudo pisarz Gross - i te żądania ma ale ta biedota żydowska mieszkająca w USA i licząca że coś im skapnie ponad miarę stąd ich roszczenia fałszerstwa i kombinacje , kiedyś w czasie lanczu rozmawialiśmy z czarnoskórymi oraz innymi białymi zwykłymi obywatelami USA i kiedy opowiadałem im naszą Polska historię z żydami w tle to ze zdumienia przecierali oczy bo o takich incydentach nie mieli pojęcia choć słyszeli niektórzy a przecież opowiadałem im tylko fakty więc inaczej wygląda to tam a inaczej tu inny świat inni ludzie inne rozumienie i znajomość historii a pomijam tu tych z Izraela bo ci mają w tym inny interes wyrwać się z tej wojny , zamachów itd. ale gdyby potrafili współżyć z innymi narodami !-tam byłby spokój i dobrobyt ale nie będzie nigdy bo taki to naród który stara się i buduje swój kapitał na wyimaginowanych przez siebie problemach i roszczeniach na mętnej wodzie oraz na wojnie buduje kapitał tyle że tak naprawdę w całej Europie nie są mile widziani ale na to sami zapracowali a po za tym czy żydzi mają pamięć tak krótką i wybiórczą jak gazeta Michnika ? , a Wolińska czy wymieniać dalej ? więc Zuziu daj sobie spokój jak Ci nie pasuje ten kraj droga otwarta nawet do Izraela bo tu zrozumienia i oparcia ze swymi pobratymcami nie znajdziesz i słusznie !!! Ja szanuję żydów których spotkałem i miałem przyjemność ich poznać ale to są prawdziwi Żydzi prawdziwi LUDZIE bo nie jest prawdą że wszyscy oni są źli są także i nam przychylni oraz tacy którzy kiedyś zasłużyli na miano Bohatera Narodu Polskiego , tyle że obecni muszą się tajniaczyć i to są fakty !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Administrator tego forum zdaje sobie sprawe, ze tolerujaca wypowiedzi szerzace ninawisc i nawolujace do nie sam uczestniczy w przestepstwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ali Baba arab z bajki. Polskiej. Czy juz wiecie dlaczego swiat nas traktuje jak gosci z psychiatryka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY JAN PAWEL II UMILOWAL ZYDOW NA ZLOSC POLAKOM? http://www.youtube.com/watch?v=qXA5BztXaA8&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ali Baba napisał:
Może i nie powinienem się wtrącać ale próbujesz prowokować a to nieładna cecha ale bardzo obecnie wykorzystywana przez naród wybrany min. w stosunku do Palestyńczyków więc mam podejrzenia że Ty sama należysz do narodu wybranego stąd u Ciebie takie reakcje , jednak pamiętaj nikt nie jest w stanie nikogo zmusić do miłości i szacunku bo te walory trzeba sobie umieć wypracować !-a tej umiejętności brak jest od wieków temu narodowi i choć wielu uczciwych Izraelitów o tym wielokrotnie mówiło zostali za to niemal wykluczeni z tej społeczności bo stanęli w obronie gojów albo prawdy jak kto woli , tak więc Zuzo odpuść sobie dalszą dyskusję bo masz zbyt małą wiedzę i do tego jesteś wyjątkowo głupio i bezsensownie stronnicza chyba że ... ,nie wiem dlaczego ale mnie to wisi kalafiorem jaką masz własną wersję ale wiem że jesteś w błędzie ale to Twój problem . Zaś w odniesieniu do tego co -Don- napisał a napisał wierzę w to !- prawdę- to nic nie przesadził swego czasu będąc w USA widziałem jak wyglądają owe relacje min. z innymi narodami a ponieważ tam co nie powinno dziwić jest wielu żydów którzy tak naprawdę nie wiedzą gdzie leży Polska i z uwagi na to że są to bardzo bogaci żydzi to to czy Polska zapłaci odszkodowania czy nie i czy zapłaciła bo przecież zapłaciła a zrobił to Gomółka ! oni są ponad tym a żądania tam -są tak ale takie wyimaginowane i grające na odczuciach społecznych opinii świata jak to przedstawia min. pseudo pisarz Gross - i te żądania ma ale ta biedota żydowska mieszkająca w USA i licząca że coś im skapnie ponad miarę stąd ich roszczenia fałszerstwa i kombinacje , kiedyś w czasie lanczu rozmawialiśmy z czarnoskórymi oraz innymi białymi zwykłymi obywatelami USA i kiedy opowiadałem im naszą Polska historię z żydami w tle to ze zdumienia przecierali oczy bo o takich incydentach nie mieli pojęcia choć słyszeli niektórzy a przecież opowiadałem im tylko fakty więc inaczej wygląda to tam a inaczej tu inny świat inni ludzie inne rozumienie i znajomość historii a pomijam tu tych z Izraela bo ci mają w tym inny interes wyrwać się z tej wojny , zamachów itd. ale gdyby potrafili współżyć z innymi narodami !-tam byłby spokój i dobrobyt ale nie będzie nigdy bo taki to naród który stara się i buduje swój kapitał na wyimaginowanych przez siebie problemach i roszczeniach na mętnej wodzie oraz na wojnie buduje kapitał tyle że tak naprawdę w całej Europie nie są mile widziani ale na to sami zapracowali a po za tym czy żydzi mają pamięć tak krótką i wybiórczą jak gazeta Michnika ? , a Wolińska czy wymieniać dalej ? więc Zuziu daj sobie spokój jak Ci nie pasuje ten kraj droga otwarta nawet do Izraela bo tu zrozumienia i oparcia ze swymi pobratymcami nie znajdziesz i słusznie !!! Ja szanuję żydów których spotkałem i miałem przyjemność ich poznać ale to są prawdziwi Żydzi prawdziwi LUDZIE bo nie jest prawdą że wszyscy oni są źli są także i nam przychylni oraz tacy którzy kiedyś zasłużyli na miano Bohatera Narodu Polskiego , tyle że obecni muszą się tajniaczyć i to są fakty !.
DONEK-jestes debesciak w kwesti zydow.Popieram w pelnej rozciaglosci,ja i miliony polakow mam podobne zdanie.Gdyby to ode mnie zalezalo to masz NOBLA,tylko trzeba zabrac BOLKOWI.On ma przez pomylke.Ale co do kwesti CZERWONEGO BETONU I CZERWONYCH KONFIDENTOW I KOMUCHOW w POLSCE to jestesmy na dwoch przeciwleglych biegunach.Nigdy mnie nie przekonasz ze ten kraj zostal z tego oczyszczony.Tak czy tak to STRZALKA za odwage.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOLEK napisał:
DONEK-jestes debesciak w kwesti zydow.Popieram w pelnej rozciaglosci,ja i miliony polakow mam podobne zdanie.Gdyby to ode mnie zalezalo to masz NOBLA,tylko trzeba zabrac BOLKOWI.On ma przez pomylke.Ale co do kwesti CZERWONEGO BETONU I CZERWONYCH KONFIDENTOW I KOMUCHOW w POLSCE to jestesmy na dwoch przeciwleglych biegunach.Nigdy mnie nie przekonasz ze ten kraj zostal z tego oczyszczony.Tak czy tak to STRZALKA za odwage.
Z całego tego bełkociku jedno zasługije na uwagę. Autor o takich, jak on podobnych określa mianem polaków z przez małe "p". Święta prawda i pełna zgoda. Idźta tą drogą, to daleko zajdzieta drodzy polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alina napisał:
Z całego tego bełkociku jedno zasługije na uwagę. Autor o takich, jak on podobnych określa mianem polaków z przez małe "p". Święta prawda i pełna zgoda. Idźta tą drogą, to daleko zajdzieta drodzy polacy.
NADCHODZI PORA OCZYSZCZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
przeciez lublin,lubartow i piaski to zydowskie miasta
fakt jest faktem tam scyzorykiem chrzcili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jojo napisał:
Ali Baba arab z bajki. Polskiej. Czy juz wiecie dlaczego swiat nas traktuje jak gosci z psychiatryka?
Zaraz zaraz może i z bajki ale z naszej Polskiej i raczej nie z Bajki a z legendy wspieranej od jeszcze żyjących świadków których wspomnienie szczególnie te niewygodne wszyscy zainteresowani wyciszają eksponując np. wypociny Grossa -czy to nie dziwne !? ,więc jeśli już chcesz kogokolwiek kierować do psychiatryka to najpierw postaw diagnozę , ale aby ją postawić to wykaz że masz na tyle wiedzy by móc to uczynić ! Natomiast gdybyś znał !, i leżała by Ci na sercu Polska racja Stanu oraz Polacy to nie próbował byś nawet sugerować czegokolwiek bo porządek jest inny najpierw myślimy zbieramy dane analizujemy itd. a dopiero na końcu mając jakąś wiedzę stawiamy diagnozę Ty robisz to na hura i bezmyślnie więc ponawiam pytanie i do Ciebie -jesteś Polakiem czy ...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawnik napisał:
Czy Administrator tego forum zdaje sobie sprawe, ze tolerujaca wypowiedzi szerzace ninawisc i nawolujace do nie sam uczestniczy w przestepstwie?
Panie prawnik coś Panu powiem w normalnym państwie PRAWA nikt nikogo nawet nie próbuje w takich dyskusjach straszyć przestępstwem bo ja tu takowego nie widzę więc marnym żeś pan prawnikiem skoro dostrzegasz pan tu takie znamiona i proponuje dokształcanie dodatkowe !, a to że dyskutujemy na taki temat to raczej kwestia nasilających się niezręczności nie powiem że bezczelności jak w przypadku Grossa bo opartych niemal na bezczelności pewnych ludzi a to że niektórzy mają pochodzenie żydowskie o niczym nie świadczy-przykład , proszę min. Pan Michnikowski jest Żydem z pochodzenia ale mój stosunek do tego Wielkiego Aktora jest i pozostanie zawsze ciepły i przyjazny jest wart podziwu i najwyższego uznania !. Więc jeśli jest pan dobrym czytelnikiem i rozumiejącym słowo pisane to sam pan dojdziesz do takiego wniosku który pozwoli panu na prawidłową ocenę dlaczego tak się dzieje !- bo min. dlatego że historia lubi zataczać koło i powiem panu że gdyby- to 1/4 Ameryki musieli by zamknąć do więzień po zamachu na WTC bo taka była nagonka na ludzi z rodowodami żydowskimi tu się o tym niewiele mówiło bo...a i tam starano się wyciszać emocje a te były bardzo ostre więc puknij się pan w środek główki to może coś dotrze !, a tak naprawdę równie dobrze możemy wzniecić ten sam poziom dyskusji a nawet wyższej agresji pisząc o nacjonalistach spod znaku bandery tyle że komu innemu to będzie przeszkadzać tyle że nie będzie tu szło o zwroty jakiś wyimaginowanych majątków i co byś pan nie chciał zrobić to historii i faktów pan nie zmienisz nawet zmieniając prawo zaś wolność słowa i wypowiedzi puki co gwarantuje nam KONSTYTUCJA a po za tym z faktami się nie dyskutuje !.-Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawnik napisał:
Czy Administrator tego forum zdaje sobie sprawe, ze tolerujaca wypowiedzi szerzace ninawisc i nawolujace do nie sam uczestniczy w przestepstwie? [/quote] Prawniku, w Twoim odczuciu pisanie na temat, który większość musi przemilczeć bo ZWYCZAJNIE CZUJE STRACH przed oskarżeniem o "nawoływanie do nienawiści" jest naganne bo temat akurat dotyczy Żydów a konkretniej ich roszczeń?? Za to gdyby jakiś Żyd obraził Polaka, to zyskałby tylko poklask diaspory. Nie bój się, nie latam po mieście z maczetą i nie zwołuje bojówek mających dokończyć "kryształową noc", mimo mojej olbrzymiej niechęci do Żydów nie nawołuje do ich mordowania, tylko "uprzejmie" proszę o zostawienie Naszego kraju, doświadczonego rozbiorami, powstaniami i wojnami w spokoju od wyimaginowanych roszczeń. Mój dziadek wyzwalał Majdanek i opowiedział kiedyś co tam zastali, jak w niektórych miejscach jeszcze się ziemia ruszała od ludzi zakopanych żywcem. I pluł na "prof." Bendera za jego kłamstwo oświęcimskie bo był przeciwny fałszowaniu prawdy. II RP została zbudowana na zagrabionych majątkach ludzi i jakoś nikt ich nie dostał z powrotem. Zależy mi jak każdemu Polakowi mimo różnic światopoglądowych i politycznych na dobru tego kraju, żeby się rozwijał, każdy w nim miał pracę i godne zarobki. A roszczenia Żydów i dowalenie Polakom kolejnych 50 mld złotych deficytu budżetowego z tytułu zwrotu zagrabionego mienia przez NAZISTÓW i KOMUNISTÓW uważam za niewykonalne. Dlaczego nie zwrócą się do rządu Niemiec, w końcu Republika Federalna Niemiec jest moralnym spadkobiercą decyzji przywódców III Rzeszy? Nie Polska, która została napadnięta z dwóch stron, najpierw przez Hitlera a 17 dni później nożem wbitym w plecy przez Stalina.
Krysiak napisał:
CZY JAN PAWEL II UMILOWAL ZYDOW NA ZLOSC POLAKOM?
Jan Paweł II był człowiekiem wielkiego intelektu i wielkiej wiary, do jego zadań należało wprowadzić Kościół jako Społeczność w XXI wiek i zażegnanie podziałów. Nie miałbym cienia odwagi próbować krytykować Jego nauczanie. A to, że we własnym życiu postępuję własną drogą (często sprzeczną z nauką Kościoła) jak np. potępianie postawy Żydów, jest tylko moim własnym moralnym problemem. Nauczanie papieża Polaka ma charakter uniwersalny i dobrze byłoby, gdyby ludzie żyli według Jego nauki. Ale to nie znaczy, że ludzie (w tym wielu księży) pochwala zachowania Żydów w stosunku do innych nacji. Mógłbym Ci wymienić wielu księży, którzy będąc kapłanami mają identyczne zdanie z moim. I zapewniam, zdziwienie byłoby ogromne. [quote name='BOLEK' timestamp='1302873017' post='465373'] DONEK-jestes debesciak w kwesti zydow.Popieram w pelnej rozciaglosci,ja i miliony polakow mam podobne zdanie.Gdyby to ode mnie zalezalo to masz NOBLA,tylko trzeba zabrac BOLKOWI.On ma przez pomylke.Ale co do kwesti CZERWONEGO BETONU I CZERWONYCH KONFIDENTOW I KOMUCHOW w POLSCE to jestesmy na dwoch przeciwleglych biegunach.Nigdy mnie nie przekonasz ze ten kraj zostal z tego oczyszczony.Tak czy tak to STRZALKA za odwage.
Ja nie będę na siłę nakłaniał kogokolwiek do zmiany poglądów, każdy ma własne i każdy ma prawo do bronienia swojego zdania. Tak ja mojego jak i Ty swojego. Na tym to polega - aby się różnić. Lecz nie poróżniać. Obu nam zależy na pewno na wizji Polski dostatniej i silnej ekonomicznie, obaj prezentujemy odmienne nurty drogi dojścia do takiego stanu ale cel jest ten sam. A co do kwestii Żydów, to TRZEBA o tym GŁOŚNO mówić, bo jak każdy stuli gębę to nas zjedzą żywcem. Chcieli rozbudować Lubliniankę? Nieee bo tam był żydowski cmentarz, chcieli wybudować na Majdanku krematorium aby nie wozić zwłok gdzie indziej - nieeee bo jak się poczują Żydzi przyjeżdżający do obozu. Ale za to chcieli wybudować PLAZE na obozie przejściowym, w którym również ginęli Żydzi - za koszerne pieniążki MOŻNA BYŁO. I to jest właśnie ten fałsz i obłuda. Wracając do tematu: Uważam, że nie powinno się w Polsce uchwalać osobnej ustawy dotyczącej zwrotu mienia zagrabionego w czasie i po II Wojnie Światowej. Ścieżki prawne jakie są do tej pory można z powodzeniem wykorzystywać jeśli ktoś czuje potrzebę, wszyscy są równi wobec prawa. Dlatego sorry Żydzi, ale specjalnie dla was nie będziemy uchwalać nowej ustawy. Jak mawiał mój ś.p. dziadek - w Polsce strach cokolwiek remontować i odbudowywać, bo zaraz znajdzie się jakiś Żyd i powie, że to jego. Taka jest prawa. Rozumiem co ich Naród przeszedł, potracili całe rodziny, miejsca w których mieszkali... ALE Jakoś dziwnym trafem wielu majętnych Żydów zdołało uciec z rąk Niemcom, wielu wiedziało ci się działo w Polsce pod okupacją, wiedziało o obozach w Auschwitz, na Majdanku i wielu innych. I znowu dziwnym trafem palcem nie kiwnęło, żeby pomóc swoim "braciom w wierze". W czasie odbudowy Polski po wojnie, wiele majątków znacjonalizowano, zasiedlono Polakami etc. To fakt. Ale jednocześnie Ci Polacy dbali o te majątki, które stały się ich domami, remontowali, utrzymywali - dorobek życia szedł na to, żeby oni i och dzieci mieli gdzie mieszkać. I jak ku*** teraz wytłumaczysz rodzinie, która mieszka w kamienicy od końca wojny, że ma się wyprowadzić na bruk bo kamienica była Icka Goldmana?? Nie wspomnę już, w jaki sposób Żydzi te majątki zdobywali. Nie na darmo mamy powiedzenie "pożyczki na żydowski procent". A co mają zrobić Polacy, pochodzący z kresów? Czy moja rodzina nawet, która kiedyś mieszkała na tych terenach, ma drzeć gębę o majątek? Też tam "coś" zostało ale Ci co pamiętali już nie żyją, a Ci co o tym wiedzą nie chcą sobie nawet tym już tyłka zawracać. Dziś mieszkam na LSM, jest jak jest i nie narzekam. Podobny problem dziś jest z Ericą Steinbach i jej usilnym popierdywaniem o majątek Niemców "WYPĘDZONYCH" (że wcześniej NAJECHALI i odebrali wielu Polskim rodzinom majątki i ziemie to już nie wspomina). Ale czego się spodziewać po córce oficera Wermachtu. Wszystko pięknie, wszystko fajnie - tylko jeszcze trochę takich działań a zechcą nam przesuwać granice na nowo. A my Polacy na to NIE POZWOLIMY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZMALCOWNIK napisał:
NADCHODZI PORA OCZYSZCZENIA.
ZACZNIJ OD CZYSZCZENIA SWEJ SZTUCZNEJ SZCZĘKI I JAMY GĘBOWEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szmalcownik – gwarowe słowo, które w Polsce przed II wojną światową miało kilka podobnych znaczeń: przemytnik, paser lub łapówkarz. Podczas okupacji niemieckiej słowo nabrało nowego, bardziej pejoratywnego znaczenia, jako określenie osoby wymuszającej okup na ukrywających się Żydach i pomagających im Polakach lub donoszącej na nich za pieniądze do władz okupacyjnych. Zjawisko szmalcownictwa było traktowane przez Armię Krajową jako akt zdrady i karane śmiercią. 18 marca 1943 Kierownictwo Walki Cywilnej ogłosiło: Każdy Polak, który wpółdziała z ich morderczą akcją czy to szantażując, czy denuncjując Żydów, czy to wyzyskując ich okrutne położenie lub uczestnicząc w grabieży, popełnia ciężką zbrodnię wobec praw Rzeczypospolitej Polskiej i będzie niezwłocznie ukarany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=PlzWQOKvnf4&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=fU02v-3TSFw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Higienistka napisał:
ZACZNIJ OD CZYSZCZENIA SWEJ SZTUCZNEJ SZCZĘKI I JAMY GĘBOWEJ
Bedziemy w kapturach i najedziemy cie o swicie ty konfidencka CIOTO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...