Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pryszczowa Góra > Wypadek pijanego traktorzysty

Utworzony przez sobol, 11 września 2008 r. o 20:37
widziałem to wszystko ten traktrorzysta był naje***y wyjechał im w ostatniej chwili powinni go zamknąć-pijany świr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam osobiście kierowce tego ciągnika ,on trzeżwy nie chodzi nigdy' chyba tylko wtedy jak siedzi w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten traktorzysta to niejaki Piotr Gąska z miejscowosci Osówka K.Krasienina.Jezdził juz wczesniej pijany i nikt nie reagował...Ten człowiek tzn to Bydle juz odsiadywał wyrok..Gdzie była Policja pytam sie? cyt."Podobno Policja nawet go kontrolowała ale nic mu nie zrobili bo znajoma Policja.." niewiem czy to prawdziwe ale takie słuchy chodzą w tej miejscowosci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebać tego Cwela!!! to scierwo chodzące!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... napisał:
Zajebać tego Cwela!!! to scierwo chodzące!
dobrze mówisz trzeba zajebać tego frajera. ja go znam i wiem ze to jet taka ku*** że nie powinien chodzić po wolności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...