Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prywatny detektyw, usługi detektywistyczne ######cbdio.pl

Utworzony przez Karina, 28 kwietnia 2015 r. o 10:39
Centralne Biuro Detektywistyki i Obserwacji to zespół wyspecjalizowanych detektywów, działających na terenie całej Polski. Silną część zespołu stanowią byli funkcjonariusze służb mundurowych. Głównym celem działania biura detektywistycznego jest profesjonalna i dyskretna obsługa zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Nasze biuro to rozbudowana sieć kooperujących ze sobą oddziałów. Do głównych obszarów działalności biura detektywistycznego należy: - rozwiązywanie spraw rodzinnych, - poszukiwania, - ustalenia (miejsca zamieszkania, majątkowe, spadkowe), - sprawy kryminalne, - sprawdzanie i weryfikacja pracowników, - dbanie o bezpieczeństwo w firm. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Centralnego Biura Detektywistyki i Obserwacji lub pod numerem 790 200 240.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, dzięki za namiar, ale jeśli ktoś szuka prywatnego detektywa stricte na Śląsku to polecam Biuro Detektywistyczne Mioduszewscy http://www.detektywistyka.eu/ , na stronie znajdziecie cennik i referencje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam.  polecam zespół prywatnych detektywów spy24 ***spy24.pl , bardzo skutecznie mi pomogli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre mam doświadczenia z Tomaszem Aniołem, profesjonalny detektyw. Długo mu nie zajęło ustalenie jak wygląda podwójne życie mojego ex-a...Całym rozwodem zajęła się kancelaria adwokacka współpracująca z detektywem więc temat załatwiłam niejako w jednym miejscu, szybko i bez wielu rozpraw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam! zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalizatorów gps, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. lokalizator gps zt-100 charakteryzuje się baterią o pojemności 1 ah -  ***z-track.com/produkt/zobacz/lokalizator-gps-10000mah-zt100-z-mikrofonem . lokalizator gps zt - 50 to lokalizator o niewielkich rozmiarach, niezastąpiony w bieżącej obserwacji -  ***z-track.com/produkty?category=lokalizatory-gps . lokalizatory komunikują się z naszym serwerem, do którego dostęp uzyskuje się po zakupieniu urządzenia. z wersją demo można zapoznać się pod adresem:  ***cp.z-track.com  po podaniu danych dostępowych: użytkownik: demo hasło: demo w dowolnej chwili po zalogowaniu się na stronie internetowej uzyskasz  dane lokalizacyjne, jak również możesz zapoznać się z historią lokalizacji. z całą gamą lokalizatorów można zapoznać się na stronie internetowej -  ***z-track.com zapraszamy do zakupu. zespół z-track
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam! zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalizatorów gps, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. lokalizator gps zt-100 charakteryzuje się baterią o pojemności 1 ah -  ***z-track.com/produkt/zobacz/lokalizator-gps-10000mah-zt100-z-mikrofonem . lokalizator gps zt - 50 to lokalizator o niewielkich rozmiarach, niezastąpiony w bieżącej obserwacji -  ***z-track.com/produkty?category=lokalizatory-gps . lokalizatory komunikują się z naszym serwerem, do którego dostęp uzyskuje się po zakupieniu urządzenia. z wersją demo można zapoznać się pod adresem:  ***cp.z-track.com  po podaniu danych dostępowych: użytkownik: demo hasło: demo w dowolnej chwili po zalogowaniu się na stronie internetowej uzyskasz  dane lokalizacyjne, jak również możesz zapoznać się z historią lokalizacji. z całą gamą lokalizatorów można zapoznać się na stronie internetowej -  ***z-track.com zapraszamy do zakupu. zespół z-track
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, zapraszam do korzystania z pomocy profesjonalnych agencji detektywistycznych, oferujących pełną dyskrecję. warto również zastanowić się nad skorzystaniem z komunikacji z agencjami online. wystarczy podać tylko podstawowe informacje, a właściwa agencja zajmie się już obserwacją, szukaniem dowodów, dokumentowaniem i w rezultacie po prostu całkowitym udowodnieniem zdrady itp. więcej informacji na stronie ***detektyw.edu.pl/ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA ANIOŁEK CHARLIEGO! Detektyw w spódnicy pomoże rozwiązać Twoje problemy! Partner z Tobą nie sypia? To możliwe 20%. ludzi po 30 roku życia ma obniżone libidio, jednak 80%. oszukuje! Powiedz sprawdzam, zadzwoń do Nas i dowiedz się na czym stoisz. Telefon kontaktowy: 720 808 805. Seredecznie zapraszamy. ***aniolekcharliego.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem bardzo zadowolony z usług ***s://centrumdetektywistyczne.com/ (w moim przypadku akurat dla biznesu). Czysty profesjonalizm. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolę założyć kamerę przed drzwiami i oglądać potem, czy ktoś podejżany sinie kręci ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoje usługi w Opolskim świadczy biuro z Wrocławia - dbsdetektyw.pl . Detektyw Tomek, będzie w stanie podjąć się różnych spraw i zaoferuje kompleksową pomoc jeśli chodzi o rozwiązanie spraw, które wymagają pomocy detektywa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...