Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przebudowa Plazy. Miasto zgodziło się na powiększenie centrum handlowego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2018 r. o 18:55 Powrót do artykułu
Zastanawiam się po co rozbudowywać to centrum, skoro wchodząc do niego teraz wygląda ono jak gdyby właśnie bankrutowało. Połowa lokali pusta, bo sklepy się z nich powynosiły. No ale co się dziwić jak w Lublinie zarobki 2500 zł na rękę to już szczyt marzeń to kto i za co ma w tych sklepach kupować??!!! Do czasu kiedy pracodawcy nie zaczną normalnie płacić ludziom to nic w tym mieście się nie utrzyma (poza ciuchlandami i chińskimi centrami), bo ludzi po prostu przestaje być stać na normalne życie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ministrze Sprawiedliwości - szkoda kasy, sędziowie nie musz mieć wejścia bezpośrednio do PLAZY! JAk zagraża , wyburzyć i zbudować schody do sądu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbowali by się nie zgodzić - były akt antysemitajzu żę ho-ho!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile drzew wytną, a potem sie dziwić 15 lat temu Lublin miastem zieleni, teraz sam beton, powietrze tak jak w Krakowie lub gorsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ciekawe ile drzew wytną, a potem sie dziwić 15 lat temu Lublin miastem zieleni, teraz sam beton, powietrze tak jak w Krakowie lub gorsze...
 Gdyby w XIX i XX wieku na świecie byłoby więcej takich czubków to do tej pory nie byłoby koleji, mostów, samochodów, i ogolnie rzecz umując rozwoju technicznego. Twoje istnienie nie jest efektem rosnącej swiadomości społecznej co do ochrony przyrody, ale rosnącej głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam lubię Plazę. Prawdą jest, że sklepy się tam zmieniają. Ja lubiłem Le Coopera... Teraz tam jest chyba SONY? A Le Cooper egzystuje na Felinie. Lublinowi można tylko pozazdrościć mnóstwa Galerii. W Chełmie do tej pory ani jednej :( Dlatego na zakupy jeżdżę do Lublina. Nikt nie każe kupować wszystkiego. Ja czekam na przeceny i twoje 2500zł starczy. Zawsze te 100zł moźna wygospodarować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile w ramach adaptacji Lublina do zmian klimatu zapisano powierzchni biologicznie czynnej w warunkach zabudowy dla tej przebudowy? Pytam, bo jak chcesz na obrzeżach miasta wybudować dom, to musisz zachować minimum 30% powierzchni biologicznie czynnej. Jak w centrum buduje deweloper lub planuje takie działania spółka miejska, to powierzchnia biologicznie czynna nie jest wymagana. Wypada mieć nadzieję, że chociaż dach i ściany będą musiały być zielone naturalnie, a nie syntetycznie za pomocą farby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLAZA stoi w miejscu gdzie podczas II WŚ niemieccy zbrodniarze rozstrzeliwali m.in. Żydów. Dlaczego naród wybrany jakoś w tej sprawie nie protestuje, tylko rozbudowuje ww centrum handlowe???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bono napisał:
undefined napisał:
Ciekawe ile drzew wytną, a potem sie dziwić 15 lat temu Lublin miastem zieleni, teraz sam beton, powietrze tak jak w Krakowie lub gorsze...
Gdyby w XIX i XX wieku na świecie byłoby więcej takich czubków to do tej pory nie byłoby koleji, mostów, samochodów, i ogolnie rzecz umując rozwoju technicznego. Twoje istnienie nie jest efektem rosnącej swiadomości społecznej co do ochrony przyrody, ale rosnącej głupoty
 Gdyby w XIX i XX wieku na świecie byłoby więcej takich betoniarzy jak ty, to do tej pory życie biologiczne całkowicie by zanikło i na świecie byłyby tylko booty, których ty jesteś najlepszym przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
PLAZA stoi w miejscu gdzie podczas II WŚ niemieccy zbrodniarze rozstrzeliwali m.in. Żydów. Dlaczego naród wybrany jakoś w tej sprawie nie protestuje, tylko rozbudowuje ww centrum handlowe???
 Lepiej tego nie mówić bo zwietrzą kapuche i nas oskarżą że Lublin wydał pozwolenie na zabudowę i antywiadomoco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja tam lubię Plazę. Prawdą jest, że sklepy się tam zmieniają. Ja lubiłem Le Coopera... Teraz tam jest chyba SONY? A Le Cooper egzystuje na Felinie. Lublinowi można tylko pozazdrościć mnóstwa Galerii. W Chełmie do tej pory ani jednej :( Dlatego na zakupy jeżdżę do Lublina. Nikt nie każe kupować wszystkiego. Ja czekam na przeceny i twoje 2500zł starczy. Zawsze te 100zł moźna wygospodarować.
 no niewątpliwie dla plebsu jest to atrakcja 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi nie godzili się na polski market usytuowany przed Obozem w Oświęcimiu a nasi władze Lublin atak ochoczo spełnili prośbę nasich i Polska nie zawali się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plazę wybudował kapitał izraelski, po czym sprzedał. I to było w nieodległym czasie od rozróby w Oświęcimiu. Różnica jest taka, że tam była wieksza odległość, a inwestor był Polakiem, a tu jest bliżej cmentarza a inwestorem był Izraelita.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja tam dawno nie byłem, drogo, daleko no i plaza już się zestarzała i zdeklasowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero prsekręt!!! Za ktorego to bylo prezydenta ? W miejscu kaźni - filii Majdanka, pamietam te baraki - identyczne jak na Majdanku (ktos wie czy je wyburzono czy przeniesiono) wybudowano centrum hotelowo kongresowe, ktore - nie wiadomo jak (czytaj za ile i dla kogo )- fe cato ( a potem i de iure-gdzie byl nadzor budowlany?) stalo się galeria handlową  z kinem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie ta Plaza to w centrum Lublina całkowita trupiarnia by była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego by Żuk nie odmówił deweloperom. szczególnie jak kampania wyborcza się zbliża i potrzebna mu Pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISi troolll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to miejsca pracy też wielu mieszkańców nie podoba się pewnie tym , ktorzy nie musieili pracować nigdy w galerii bo są Misiewiczami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Innym to bezrobotni maYbachy dają W PREZENCIE za miliony, a ciemny lud musi pracować w sklepie, bo NIE MA ZNAJOMOŚCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...