Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przebudują ul. Narutowicza, będą większe korki w centrum

Utworzony przez KK, 2 lutego 2010 o 09:35
COŚ TAM ROZGRZEBIĄ PRZED WYBORAMI I BĘDĄ KRZYCZEĆ PATRZCIE CAŁE MIASTO REMONTUJEMY ,A TO JEST PRZEDSMAK TEGO CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO ,JAK NAS CIEMNOTO WYBIERZECIE TO DOPIERO BĘDZIEMY ROBIĆ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak wspaniale, że już niedługo rewelacje w stylu: podwyżki cen biletów MPK, remont Narutowicza, gigantyczne korki w Śródmieściu, zima zaskoczyła drogowców, Kraśnicka nieprzejezdna, spore opóźnienia komunikacji miejskiej, tragiczne warunki na drogach Lublin etc. - nie będą mnie wcale obchodzić
0
500 metórw w 3 lata. Ten prezydent jaja sobie robi z lublinian ? Wyborów człowieku nie wygrasz. Daj już sobie sokój. Niech przyjdzie inny twój zmiennik.
0
Przebudowa trakcji trolejbusowej ? Co ten prezydent wyprawia. Przeiceż niedawno została ona wybudowana. To są jakieś kpiny. Marnowanie pieniędzy podatników. PREZYDENT TO ZWYKŁY NIEODPOWIEDZIALNY CZŁOWIEK
0
Coś mi się wydaje, ze ten remont mieli robić już rok temu... Tak samo, jak wyjazd z Radziwiłłowskiej na 3-go Maja, jak skrzyżowanie "Dolna 3-go Maja, Prusa, Solidarności"... To są jakieś kpiny. W warszawie odcinek 500m potrafią wyremontować w przeciągu 2 dni, u nas potrzebują 3 lat.
0
Przebudowa trakcji trolejbusowej w tym miejscu polegać ma na dodaniu skrętu z Piłsudskiego w lewo w Narutowicza. Jako mieszkaniec Dziesiątej nie mogę doczekać się tego od lat. Na ul. Głęboką z Kunickiego linią 152 jedzie się ok. 40 min. (przez Lipową,Racłwickie,Kraśnicką,Zana,Filaretów) To tak jak jechać do Katowic przez Warszawę. Ale jeśli tego lewoskręu nie planują wykonać to zostaję analfabetą ( nic nie czytam i w nic nie wierzę )
0
informuje "Kurier Lubelski Polska" ? Pomyliłem gazety czy dziennik nie ma już swoich dziennikarzy?
0
MAM NADZIEJ ZE NIE BEDZIE ROBIC TEJ PRZEBUDOWY TA SAMA EKIPA CO PRZEROBILA UL KUNICKIEGO W ULICE KORKOWA.... MUDLMY SIE ZEBY NIE WYROSLY NA NARUTOWICZA WYSEPKI
0
potrzeba zrobic nowe ulice wyburzyc przeszkadzajace domy - samochodow bedzie przybywac ruch bedzie wiekszy wybudowano nowe dzielnice a ulic nie przybylo przez nasepne 100 lub 200 lat ma sie ciagnac ten problem ? i nie zapomnajmy w domach przy bardzo ruchliwych smrodliwych ulicach mieszkaja LUDZIE !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: