Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkola uczą potajemnie czytać i pisać

Utworzony przez Krzysztof, 6 października 2009 r. o 10:24
Tak było za okupacji, ale wtedy Niemcy nie pozwalali uczyć dzieci. Teraz nasz własny Rząd nie pozwala uczyć dzieci. To skandal!!! Ktoś powinien odpowodzieć za tą paranoję przed Trynunałem Stanu. Podobnie jest teraz w 1 klasie. Dzieci zajmują się kolorowankami i naklejkami, chociaż większość umie już czytać i liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof napisał:
Tak było za okupacji, ale wtedy Niemcy nie pozwalali uczyć dzieci. Teraz nasz własny Rząd nie pozwala uczyć dzieci. To skandal!!! Ktoś powinien odpowodzieć za tą paranoję przed Trynunałem Stanu. Podobnie jest teraz w 1 klasie. Dzieci zajmują się kolorowankami i naklejkami, chociaż większość umie już czytać i liczyć.
Nie tylko w pierwszej klasie "uczy się" dzieci głupot. Przeglądałem jakiś czas temu podręcznik do historii dla 1 klasy gimnazjum i... w szoku byłem niemiłosiernym!!! Takie tam bzdury są wypisywane, jak w ksiażkach do nauki języków obcych!!! 20 obrazków na stronie i 5 linijek tekstu o - za przeproszeniem - d***e marynie!!! Rośnie nam nieświadome pokolenie "giertychowych reform" i kretyńskiej nowej matury!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba już nikt nie pamięta wypowiedzi ministra oświaty niejakiego Andrzeja S. sprzed wielu lat że Polacy nie muszą być mądrzy, wystarczy że będą mieli prawo jazdy i umieli się podpisać. I tę zasadę wprowadzają już mas..ni od wielu lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież idiotami łatwiej się rządzi. Człowiek prosty nie zastanawia się, nie zadaje pytań tylko czasem ponarzeka. To zidiocenie społeczeństwa posuwa się wyżej. Coraz więcej młodzieży kończy karierę naukową na gimnazjum a wykształceni ludzie uciekają za chlebem i godnym życiem za granicę.Co z tą Polską?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem nauczycielka w przedszkolu i rece mi opadają. Zastanawiam się po co mi studia skoro nie mogę uczyć, nie mogę używać słowa:dydaktyczny tylko kształcący. ok nie mam nic przeciwko dzieci mogą się tylko bawic a ja będe się tylko przyglądać czy jest to bezpieczne. Tylko po co mi studia cholera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...