Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
żenada i cynizm !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinna być nagroda z KRUS-u za inicjatywę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba lepsza taka kampania w której poseł funduje badanie niż miałby konkurentów obrzucać błotem jak robią to z PEŁO i PISUARY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jego styl i estetyka, dochodzą do tego jeszcze wizytówki z serduszkiem i ciasteczko też w kształcie serduszka :) miło prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego żenada? Przynajmniej robi coś pożytecznego. To już nie pierwsza akcja badania słuchu tylko trzecia o ile dobrze pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego i kto daje na pierwszą stronę temat jak z gansterskiego filmu. co złego robi poseł.A może innym brakuje pomysłu .Może golonki i pieczone kaczki z restauracji sejmowej potegują u pozostałych zmiany miażdzycowe może juz nie widzą ludzkich spraw.Termin może troszke niefortunny ale tak trzymać PANIE POŚLE SMOLARZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rodzicem pierwszaka, dostałem informacje o badaniu i bardzo chętnie z niego skorzystam. Dziękuję Panu Smolarzowi za inicjatywę. W odróżnieniu od ujadaczy internetowych i wiecznie niezadowolonych Polaków robi coś dobrego. Nie rozumiem o co robić aferę, ale łatwo się domyślić komu to się nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezadowoleni wyborcy przez cały czas narzekają, że władza nic nie robi. Jak coś robi to też źle, bo jaśniepanu a to termin nie odpowiada albo jakiś inny powód znajdzie. Ciężko dogodzić..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Pan Redaktor musi bardziej przyłożyć się do swojej pracy. Badania prowadzi Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu. Poseł Smolarz zainicjował te badania już kilka lat temu i to dzęki niemu odbywają się one. Ma pełne prawo, żeby się pod tym podpisać. Koniec afery, rozejść się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie był przez ostatnie 4 lata ?  zgadzam się PKW powinna to sprawdzić bo banery wiszą na ogrodzeniach szkół na terenie gminy Niemce. Mam nadzieję, że Łopata wycycka Smolarza. Bo jego zagrywki są żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy klakierzy Henia to mają już zielone mózgi ? przecież to widać że te wpisy są tendencyjne ! upały wam zaszkodziły? ja jakoś zainteresowania posła dziećmi do tej pory nie widziałam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuch u dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie widziałaś bo pewnie nie masz dzieci... gdybym pisała w Twoim stylu to może i dobrze. Bardzo żenujący wpis obrażanie innych jest mało taktowne, każdy ma prawo się wypowiedzieć. Panie Pośle Smolarz dziękujemy w imieniu naszych dzieci, takie inicjatywy są nam bardzo potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętaj Heniu żeby jeszcze wizytówkę te przebadane dzieci dostały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie był przez ostatnie 4 lata ?  zgadzam się PKW powinna to sprawdzić bo banery wiszą na ogrodzeniach szkół na terenie gminy Niemce. Mam nadzieję, że Łopata wycycka Smolarza. Bo jego zagrywki są żenujące.
Wyborcy wycyckają obu. PSL dostanie 25 października najprawdopodobniej poniżej 5 % głosów i koryto się urwie na kolejne 4 lata. A badania słuchu to przydałyby się przede wszystkim posłom PSL-u. Oni są wszyscy głusi. Na wszelkie objawy krytyki. Np. poseł Jan Bury, marszałek woj. lubelskiego Sławomir Sosnowski Sosnowski i cała reszta tej ferajny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJĘ ŻE W WYBORY LUDZIE ZAKOŃCZĄ TEN FESTIWAL OBŁUDY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś zazdrości to niech sam zrobi taką piękną akcję prozdrowotną !!! Brawo Henryk ! Tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś zazdrości to niech sam zrobi taką piękną akcję prozdrowotną !!! Brawo Henryk ! Tak trzymać
Nie sianie nienawiści nie kłamstwo i obłuda ! Tu jest konkretne działanie i to bardzo pożyteczne i potrzebne ! Jeżeli ktoś uważa, że mu to szkodzi to jest mi bardzo przykro, bo akcja jest naprawdę pożyteczna i na czasie gdy dzieciaki idą do szkoły. Może i są tacy co wolą jak politycy się okładają "mięsem" ale kochani - nic z  tego okładania nie wynika. Brawo Henryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki ten nasz poseł profilaktyczny i dobroduszny ! no,no :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...