Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Śmieszni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nieroby
0
dorosłe chłopy , a jak dzieci ...
0
Same cioty i pajace'a która to liga?Czy to już okręgówka?
0
To w hamburgu jest internet?
0
bodajże 4 liga, w tamtym roku spadli o miejsce
0
Nieroby...... brak słow
0
Całe Tatary :D
0
Cieszycie sie ze macie stadion za nasze podatki banda choloty ja wam bym nawet 1zl niedal dziecinada
0
To w hamburgu jest internet?
Chyba chodziło Ci o chamburk?
0
A gdzie byli rodzice???
0
To coś mieniące się "kibicami" motoru to ciekawy przypadek badawczy. Większość pewnie nawet nie wie, że kibicuje tworowi grającemu na licencji Spartakusa Szarowola..  :lol:
0
Kazuya: Nie chciałem być taki dosłowny
0
Ku... ze na takie śmieszne szopki wydają pozwolenie. Ruch trzeba blokowac bo wielcy kibole smiesznego klubiku mają zachcianke isc srodkiem ulicy.
0
banda dzikusów
0
Jesteście zabawni, bo gdy szliśmy przez miasto, to nikt nawet się nie zająknął, że jesteśmy "dzikusami", itp. Jajka wam rosną dopiero, gdy jesteście online? Prawda jest taka, że nic nie znaczycie, a Lublin należy do nas, kiboli. Tymczasem, prujcie się dalej w komentarzach, nędznicy.
0
powinno się ich eskortowac na majdanek
0
Te cwaniak w grupie A poz.....a jak jest sam wielki kiboli hahaha zasraniec z banda kretynów to
0
banda śmieci - śmieszne ludki
0
obszczymurki z choragiewkami jak patrzę na te dzieciaki to chce mi się przynieść im piaseczku
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: