Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przeniosą z lotniska cmentarz wojenny

Utworzony przez ktosik, 13 listopada 2008 r. o 17:16 Powrót do artykułu
O k.................a do dzis nie wiedziałem, że cmentarz jest na lotnisku, wydawało mi się, że w lesie. Autor tekstu podpisuje się "mag", chyba ma jakieś profity z pisania artykułów o lotnisku Świdnickim. Z niecierpliwością czekam na bieg wydarzeń, może " mag" będzie tę samą celę dzielił co cała reszta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pisali wcześniej max 200tys. zł a tu już wychodzi dużo więcej, ale w sumie i tak mnie nie dziwi ( Tanie Lotnisko) przy tej nie gospodarności to i tak sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wczoraj zostały otwarte koperty z ofertami" - no proszę, i to tak oficjalnie??? No to już wiadomo skąd takie koszty. Macie rację - jedna cela i mała sucha bułeczka do podziału - przez 20 lat. Jak widać nawet cmentarz można zniszczyć - trzeba tylko wiedzieć gdzie i komu zapłacić. A swoją drogą to pan(i) "mag" mógłby się przedstawić, chyba że ma wujka Sobczaka. A co do tytułu to powinni napisać prawdę, proponuje: "Hieny cmentarne rozkopią cmentarz wojenny".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zdjęcie to proszę Państwa fotomontaż. Obok tej reklamówki stoi dom, za nim jeszcze cztery inne. Nie da się zrobić zdjęcia by tych budynków nie było widać. Jeżeli ktoś nie wierzy, prosze pojechać i przekonać się na własne oczy jaką ciemnotę Wam wciskają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..a miało być tanio i szybko..ciekawe komu tak zależy aby wbrew wszystkim przeciwnosciom realizować ten bzdurny projekt..ciekawe jaką kapustkę i kto bierze z tej gazety za promowanie głupiego pomysłu... fajnie sie wydaje publiczne pieniądze.. tylko gdzie jest prokuratura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...