Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wiem, że większość smażących placki ziemniaczane dodaje jajka. Niestety są wtedy "gumowate". Proponuję ich nie dodawać.....są super chrupiące. Sprawdźcie.    Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zydowskie placki nie nazywaly sie 'lateks' tylko "łatkes' dorgi autorze tekstu. Warto sprawdzic co korekta w wordzie robi z tekstem:(((((( lateks.....fuj.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... W PRL-u liczyła się gramatura, mięsa było mało, więc w restauracjach pojawiły się wielkie, grube placki z małą ilością gulaszu z kiepskiego mięsa, doprawionego zasmażką z mąki i papryki w proszku. .."   ale piszecie głupoty, mięsa mało, teraz owszem jest go w wuj, jedna świnia a kiełbas w wuj, tylko ,że w tych kiełbasach to owszem jest ale 20-30 % mięsa resztę chemii, wolę już ten PRL i zdrową żywność jak teraz sama chemia,   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRL byl zły a teraz co, oto co mi napisano   odawanie wielu komentarzy po sobie jest zabronione.     już pół godziny czekam aby dodać kolejny komentarz., gorzej jak za komuny, cenzura ja wuj, oto wolny krja  w wydaniu piep .... solidaruchów z lat 80      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby jedzonko wyszło jak należy potrzeba jeszcze dobrej patelni. wiem cos o tym bo gotuje od 20 lat. ostatnio sprawilem sobie tefala z media expert i powiem wam ze na serio robi roznice. nic sie nie przypala i lepiej wydobywa smak potraw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://fw.pl/lokaliz
  Mega :D Dzięki wielkie :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...