Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przepowiednie: Koniec świata nastąpi w 2012

Utworzony przez asdc, 11 września 2010 r. o 19:17
i cale szczecie skoncza sie swary glupie to zycie i tak do niczego nie prowadzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej ubawiła mnie taka brednia: "Prawdopodobnie zmniejszono też ceny biletów lotniczych, by nawet najmniej cywilizowane narody mogły zwiedzić świat" No niby kto miał te ceny biletów zmnieszyć, znaczy linie lotnicze to nie liczą kosztów tylko mogą sobie ot tak amniejszyć ceny, a kto pokrywa koszty tych zmnieszonych biletów - ROSJA?
Mam książkę Nostradamusa i mogę zapewnić, że w niej nie ma żadnej daty.

Następna brednia to: "po tym jak Rosjanie przekazali informacje o nadchodzącym końcu świata, doszło do rewolucji seksualnej, ponieważ władze zdecydowały się dać wolność, która do tej pory była ograniczana". Chciałbym zobaczyć jak i która władza robi rewolucję seksulaną, bo o jednej rewolucji już słyszałem a jej przywódca już zmarł na syfilis i leży w mauzoleum.

Oj coś mi się zdaje, że to reklama nowego filmu amerykańskiego pt. 2012 i tam jest ta historia ze szczegółami opowiedziana. A kalendarz Majów kończył się zawsze i zaczynał nowy tak i u nas jest rok 2010 a będzie 1 stycznia rok 2011. A według Wikipedii: Badacze kultury i astronomii Majów są zgodni, że rok 2012 nie miał szczególnego znaczenia dla tego ludu[17]. Układ gwiazd i Słońca 21 grudnia tego roku nie jest szczególnie rzadki i powtarzał się trzykrotnie w ciągu ostatnich 200 lat (jeśli pominąć ruch precesyjny Ziemi i ruch Układu Słonecznego w Galaktyce); co więcej przesilenie zimowe, przypadające na ten dzień, nie pełniło żadnej istotnej roli w religii i kulturze Majów. Żadna z zachowanych inskrypcji Majów nie wskazuje też na 21 grudnia 2012 roku jako na "koniec świata"[17], a jedynie na koniec pewnej epoki; wg wierzeń Majów czas nie ma charakteru linearnego lecz jest nieskończonym cyklem powstawania i upadków systemów światowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak może ta trzecia wojna światowa zakończyć się w 2014 skoro w 2012 ma być koniec świata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noooo, zajebisty temat na deszczowy sobotni wieczór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie pierdoły to dla ciemnej masy. Kto w to wierzy?! Skoro Ci majowie byli tacy oświeceni to dlaczego dali sie zarż....nąć hiszpanom. No chyba że tak naprawde zbudowali statek kosmicny i przemierzają wszechświat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wezcie ludzie wy sie opanujcie z takim pisaniem bredni. Juz koniec swiata mial byc tyle razy. ZAlosne jest wypiysywac takich zeczy i oglupiac ludzi. Zle wam tak na tym swiecie to sie sami powiescie czy cos zrobcie a nie innym wklepujecie masakre.! ZenadA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie SE i Fukt razem wzięte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta 10 listopada ma wybuchnąć wojna która zakonczy się w 2014 roku ale dwa lata wcześniej będzie koniec świata jaaasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli w 2012roku ma być koniec świata to jak może sie zakonczyć trzecia wojna w 2014 roku.Ktoś tu coś pomieszał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadne swiatowe autorytety naukowe tylko sami jasnowidze i jacyś amatorzy bełkoczą o końcu świata. Ciekawe ilu da się nabrać na te przepowiednie i kto na tym zarobi. Podsycanie w ludziach złych emocji najcześciej prowadzi do katastrofy więc może pod wpływem tych bzdurnych przepowiedni ludzie sami doprowadzą do chaosu i koniec świata będzie tylko ich zasługą? Może warto to przemyśleć zanim po raz kolejny damy się nabrać na jakieś przepowiednie i kalendarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończy sie kalendarz majów to zacznie się kalendarz czerwców - no stress
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś w tym jest bo narodowo (chodzi oczywiście o narów europejski) socjalistyczny rząd PO-ZSL zadłuża POlskę na POtęgę ( z 510mld w 2007 do 720 mld dziś) i rozPOrządza POlską według zasady 'PO nas choćby i POtop'. chyba wiedzą od towarzysza Putina, że tych długów nie trzeba będzie już spłacać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baju,baju kiedyś będziem w Boźym raju. Nie dziś, nie teraz za wieków wiele, Będzie takie same wesołe wesele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roku 1999 tez miał być koniec świata. W tymże dniu,mój syn brał ślub kościelny. Wszyscy bawili sie w najlepsze. Ja zresztą przeżyłam już chyba trzeci niby to koniec świata i wciąż żyję.Dobrze by było, gdybym kolejny przeżyła.Ponoć w Biblii jest napisane: " nikt nie zna dnia, ani godziny". Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku forumowiczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak skończy sie ale gdzieś w lipcu 2012 jak polska wyjdzie z grupy. wtedy jak mawiał Popiołek w serialu "Dom" będzie "koniec świata"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dniu 21 grudnia 2012 roku zacznę 33 rok życia to tak jak JEZUS TEŻ PRZEŻYŁ 33 LATA- ciekawe?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim sposobem koniec ma być w 2012 a III wojna światowa rozpoczęta w tym roku ma trwać do 2014? Czy tylko ja tego nie rozumiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cleaner napisał:
Jakim sposobem koniec ma być w 2012 a III wojna światowa rozpoczęta w tym roku ma trwać do 2014? Czy tylko ja tego nie rozumiem?
Głupoty zazwyczaj ciężko zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"doszło do rewolucji seksualnej" a jaki to ma związek z końcem świata - nabykać ile się da póki mońza? "Prawdopodobnie zmniejszono też ceny biletów lotniczych" hehe ale idiotyzm, gospodarkę planową to już lenin realizował i wiadomo co wyszło "produkcja filmów katastroficznych, by oswoić wszystkich z nadciągającą tragedią" a oczywiście, a ponieważ coraz więcej ludzi umiera na raka, to należy uż w podstawówkach jako obowiązkowe zrobić wycieczki do hospicjów i na oddziały oiom onkologii... - nio przecież należy oswoić.... ALE KRETYNIZM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
az ciezko to komentowac do autora nie mam pretensji ale powinien wiedziec ze bzdury krazace w internecie sa powielane Np teraz ludzie prowadzacy strony o tej tematyce powolaja sie na informacje z tego artykułu a pozniej jakas gazeta powola sie na ta strone i tak to wszystko krazy w kolko tak samo jest z atakiem na WTC czy ladowaniem na ksiezycu. Nawet jesli Majowie naprawawde przewidzieli koniec swiata na 2012 rok to czy to znaczy ze to musi byc prawda?! Maja jakies doswiadczenie w przewidywaniu koncow swiata ...a moze poprostu ich kalendarz musial sie kiedys skonczyc i tyle Bardziej byl sie martwil tym co obejrzalem kilka dnia temu na discover Mianowicie w 2011 z powodu wycieku ropu w zatoce meksykanskiej i zatrzymaniu sie przeplywu cieplych pradow oceanicznych Europie grozi brak lata w przyszlym roku tzn spadek sredniej temp o 15-18 stopni C i to jest realne zagrozenie dla naszego srodowiska a nie jakies przepobrednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...