Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

przyciąganie dobrobytu

Utworzony przez Qwiro, 16 sierpnia 2015 r. o 19:31
Witam, dzisiaj znalazłam ciekawą książkę "Magia bogactwa i obfitości" w której omówione są sposoby sposoby na rytuały pieniężne, ktoś z was może czytał i próbował czegoś z tego poradnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu na pewno uzna to za ściemę, ale te rytuały naprawdę działają, sama mam tą książkę i zmieniła ona moje życie. Dzięki tym rytuałom przyciągającym bogactwo udało mi się zdobyć lepszą pracę. Ogólnie polecam zapoznać się z kanałem Pani Marii Bucardi na youtube, jest tam wiele mądrości. A wracając do książki, to najtańsza jaką znalazłam jest na tej stronie http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/664010/magia-bogactwa-i-obfitosci-najlepsze-rytualy-finansowe-przyciaganie-dobrobytu.html#producent za niecałe 18zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...