Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z Hetmanem???? Dawno nie było w tej lidze tak słabej drużyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem sympatykiem AMSPN Hetman Zamość, lubiłem starego Hetemana. Ale wstyd mi jest, że drużyna, która ma w nazwie Zamość zbiera bęcki za bęcką. Na dodatek w takich rozmiarach. W tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak wycofać tę drużynę z rozgrywek. Im wcześniej tym lepiej. Nie wiem w czym jest przyczyna, że AMSPN gra tak słabo.  Być może jakiś wkład w to ma ekipa obecnie rządząca miastem. Obecny prezydent przed wyborami otwarcie twierdził, że nie uznaje AMSPN za kontynuatora  tradycji Hetmana. Zapowiadał też wskrzeszenie starej drużyny (jak na razie nic w temacie się nie dzieje, pozostaje pytanie od której klasy rozgrywek miałby rozpocząć grę "stary" Hetman, być może byłaby to klasa B. Tak czy inaczej wiele wskazuje na to, że na piłkę na przyzwoitym poziomie pozostanie poczekać w Zamościu wiele lat. Bo AMSPN z formą, którą obecnie prezentuje miałby problem  z utrzymaniem się w zamojskiej okręgówce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd panowie ,pieknie reprezentujecie zamosc. Lepiej oddac mecze walkowerami bedzie mniej straconych bramek teraz jeszcze wam stal rzeszow poprawi i bedzie juz moze 60 straconych . I jeszcze za bilety kibice maja płacic wstyd i jescze raz wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DNO!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycofać z rozgrywek, tylko chłopaków, którzy tam grają szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do okręgówki z włókniarzem grać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość wstyd. Antyreklama dla miasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kibice AMSPN pomieszcza sie na stadionie przeciwko Stali? Moze byc problem, bo zapowiedzieli, ze wiekszosc na weekend pozostanie w miescie i nie wyjedzie do ojcow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cicho wszedzie, glucho wszedzie, Co to bedzie, co to bedzie! Och bedzie, bedzie zabawa-amspnowskich "kibicow", nie mylic z Hetman Zamosc, ktory nie gra! Ale cisza no mozu, kto sie odezwie ten amspenowiec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AMSPN ZAMOSC KRADZIONE NIE TUCZY WARTO BYBYLO MIEC SWOJE BARWY HERB I KIBICOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...