Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To ścierwo które zabiło a wcześniej maltretowało tą dziewczynkę powinni wypatroszyć żywcem!!! A wcześniej zrobić kilkuletni objazd po wszystkich zakładach karnych w tym kraju wsadzając ścierwo do najgorszej recydywy i co miesiąc zmiana... Z kolejnym ścierwem nazywanym ''matką'' zrobić to samo!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
matka też jakaś głupia pipa, pewnie wiedziała o tym ze przydupas bije dziecko. powinni poddac ta panią zabiegowi, zeby nie mogła więcej rodzic dzieci, bo jak widać matka z niej żadna. a faceta mam nadzieję że dojada w więzieniu. zrobią mu z dupy jesień średniowiecza, aż biedny nie będzie mogl usiąść na ***.
0
Jak śmieć dostanie znów jakieś kiepskie 25 lat to pojadę do Ziobry i będę się domagał dożywocia bez możliwości warunkowego zwolnienia.
0
Ta kobieta jest w ciąży obecnie.. z tym je.anym zwyrolem
0
Kara śmierci
0
Masakra
0
Zabić gonia
0
Więzienie o chlebie i wodzie bez dostępu do tv i Internetu dla zwyrodnialcy.
0
niech w wiezieniu będzie teraz kochankiem wszystkich
0
Mnie tam ich nie szkoda tylko Te dziecko takie nie winne I bezpronne wszystko robi to alkohol
0
Typowa patologia .Kobieta ma dopiero 27 lat a już w trzeciej ciąży jest !
0
zatłukłbym s***sy.na kijem a na koniec żywcem podpalił, a z tą kurw.ą matką to samo bo to ona jest bardziej winna bo pozwoliła katować swoje dziecko.
0
mógłbym być egzekutorem dla takich s***synów ich męka trwała by przynajmniej z miesiąc.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
mógłbym być egzekutorem dla takich s***synów ich męka trwała by przynajmniej z miesiąc.
to jest nas dwóch - mam nadzieję że policjanci się nim zajmą na komendzie a potem trafi do celi z dobrymi ludźmi.. i że mimo że dostanie jakiś śmieszny wyrok to żywy z więzienia nie wyjdzie.. nikt po tej k..e płakać nie będzie.
0
Mam nadzieje ze tam gdzie trafia dostaną to na co zasłużyli tylko tak żeby bardzo bolało
0
Jak mozna tak traktowac swoje dziecko lzy pojawia sie na sama mysl co ta dziewczynka przechodzila :-( :-( dlaczego sady nie karza ludzi tak samo w jaki sposob zginelo to dzieciatko...!!!!jest tyle ludzi na swiecie co robia krzywde swoim dzieciom i nikt nie potrafi im pomoc ;-((((( kara smierci powinna byc w Polsce za zabicie dziecka!!!!! ludzie czuja sie bezkarni!!!!
0
" ... Nienawidzę agresji, choć bywam agresywny, że kuLwa rozpierTolił bym to kuLwa od poczatku do końca kuLwa mać, ... ZajePałbym damskich bokserów za agresje, za to ze alko zmienia nagich dżentelmenów w bestie, Jak nie rząd, obetnę pedofiliom jaja Jesteś prawdziwym ojcem? Zrobisz zemną ten zamach..." !!!!!
0
Jaja obciac sadyscie
0
TYLKO KARA ŚMIERCI DLA DEBILA
0
Zróbcie coś wreszcie z tym bo to ludzkie pojęcie przechodzi.Ja bym tę wyrodna matkę do wora wsadziła i podpaliła.A temu jaja obcieła i go przypalała żeby zdychał w jękach i cierpieniu.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: