Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przyszli policjanci ćwiczą pchanie samochodów w akcji (wideo)

Utworzony przez jasne..., 8 grudnia 2010 r. o 14:32
Zaraz zaraz,jak to wyrejestrowane ?? Aby samochód mógł być w tym kraju wyrejestrowany należy dostarczyć kwitek o fizycznej kasacji pojazdu lub zaświadczenie z policji o utracie pojazdu. Innej opcji nie ma, no nie dotyczy to pojazdów cieżarowych które można wyrejestrować czasowo. A posiadanie ubezpieczenia OC jest wymagane tylko w przypadku poruszania się po drogach publicznych. Nawet jeśli samochód bez OC stoi na parkingu pod marketem jest to legalne... Coś mi tu śmierdzi tanią sensacją, albo sporą lipą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne... napisał:
Zaraz zaraz,jak to wyrejestrowane ?? Aby samochód mógł być w tym kraju wyrejestrowany należy dostarczyć kwitek o fizycznej kasacji pojazdu lub zaświadczenie z policji o utracie pojazdu. Innej opcji nie ma, no nie dotyczy to pojazdów cieżarowych które można wyrejestrować czasowo. A posiadanie ubezpieczenia OC jest wymagane tylko w przypadku poruszania się po drogach publicznych. Nawet jeśli samochód bez OC stoi na parkingu pod marketem jest to legalne... Coś mi tu śmierdzi tanią sensacją, albo sporą lipą...
lipa to ty jestes idioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z czego tu się śmiać, tu należy płakać co za kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne... napisał:
Zaraz zaraz,jak to wyrejestrowane ?? Aby samochód mógł być w tym kraju wyrejestrowany należy dostarczyć kwitek o fizycznej kasacji pojazdu lub zaświadczenie z policji o utracie pojazdu. Innej opcji nie ma, no nie dotyczy to pojazdów cieżarowych które można wyrejestrować czasowo. A posiadanie ubezpieczenia OC jest wymagane tylko w przypadku poruszania się po drogach publicznych. Nawet jeśli samochód bez OC stoi na parkingu pod marketem jest to legalne... Coś mi tu śmierdzi tanią sensacją, albo sporą lipą...
To proste... Sami sobie zaświadczenie wystawili. Inna sprawa że to naprawdę żenujące...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz,jak to wyrejestrowane ?? Aby samochód mógł być w tym kraju wyrejestrowany należy dostarczyć kwitek o fizycznej kasacji pojazdu lub zaświadczenie z policji o utracie pojazdu. Innej opcji nie ma, no nie dotyczy to pojazdów cieżarowych które można wyrejestrować czasowo.[/quote] Tutaj masz racje. [quote]A posiadanie ubezpieczenia OC jest wymagane tylko w przypadku poruszania się po drogach publicznych. Nawet jeśli samochód bez OC stoi na parkingu pod marketem jest to legalne...
Tutaj juz nie masz. W tym chorym kraju, ubezpieczenie OC musi posiadac kazdy zarejestrowany pojazd, nawet gdy stoi poza droga publiczna i jest nieuzywany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale będzie miał teraz fajnie ten pluton z tego bloku co nagrywali. Powodzenia, ciężka szkoła przed wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez mi sensacja. Przepychają z punktu A do punktu B samochody, które służą do ćwiczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest żenujące.. P.S. Chociaż na wyposażeniu siłowni trochę oszczędzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego nie rozumie jako to wyrejestrowali samochody ? znajomy miał złom nie auto i stało za stodoła to nie mógł go wyrejestrować tylko musiał go zezłomować i dopiero wyrejestrować wiec coś mi się tu nie zgadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe sobie wyscigi urzadzili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję jeszcze większe oszczędności w policji ,wyrejestrować wszystkie radiowozy będzie taniej , po prostu parodia sięgnęła dna w oszczędzaniu , a liczą się tylko słupki w statystyce a nie ludzie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech pchają młode pałki homonta powinni im pozakładać i orać nimi pole JP zawsze i wszędzie JP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła policji w Katowicach to lipa wiem co mówię!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...