Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSEUDO POLACY BAZ MOZGOW!

Utworzony przez ZAWIEDZIONY:/, 15 kwietnia 2010 r. o 04:50
Ludzie nie jestem za PIS-em nie bylem zadowolony z kadencji prezydenta ale gdy taki czlowiek poswieca zycie za POLSKE,walczy o wolnosc polski i szczerze kocha swoj kraj uwazam ze jest godny by spoczac w waznym miejscu w POLSCE.Lecial do KATYNIA by pokazac swiatu ze polska dostala potezny cios ale nie ugiela sie pod nim i teraz jest wolnym krajem.Moim zdaniem ludzie ktorzy organizuja takie protesty szkodza POLSCE i pokazuja swaiatu ze jestesmy materialistami ktorych bardziej interesuje dobro wlasne a nie ogolu.Przed protestami bylismy na calym swiecie odbierani jako narud ktory potrafi sie zlaczyc w jednosc w ciezkich chwilach i ze z takim krajem mozna wiazac przyszlosc a teraz jestesmy poruznieni co maja o nas myslec?Decyzje juz dawno zapadly i kazdy kto ma rozum potrafi ocenic ze nic juz nie da sie zmienic i takie protesty tylko pokazuja interesy wlasne nic wiecej.Gdzie jest napisane ze krakow tylko dla Kroli przeciez teraz mamy inne czasy i krolami sa teraz prezydenci ktorzy walcza o wolnasc w POLSCE.Przeciez do Krakowa maja przyjechac czolowi przywudcy najwazniejszych krajow dzieki ktorym w POLSCE moze byc lepiej.Bylem dumny ale juz nie jestem zawiodlem sie na krakowie nie wiem co teraz mam o nim myslec.A ci ktorzy tak zywiolowo protestuja niech powiedza czy zrobili co kolwiek by polska byla lepsza.Najchetniej zebral bym tych pseudo Polakow i wyslal gdzies w cholere, nie chce takich ludzi w swoim kraju chanba i upokorzenie nic wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego po śmierci nie dają mu spokoju .To był wielki Polak .a moze to opluwacz palikot organizuje te protesty ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...