Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pseudokibic chciał rzucić krzesłem w Komorowskiego? (wideo)

Utworzony przez ja, 9 marca 2015 r. o 20:38
Czy wy macie swoich czytelników za kompletnych idiotów? Gość podniósł krzesło i skandował hasła. Nikt nie próbował rzucać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PO czym wnosicie ze to pseudokibic?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto widział film na pewno widział brutalność nieumundurowanych (można przypuszczać policjantów), a nie chęć ataku. Jak pisze tuba PO onet w hucznym tytule newsu: "Chciał rzucić krzesłem w prezydenta. Nowe fakty".   Tak właśnie ogłupia się ogłupiony naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandowanie z krzesłem  , nad miłościwie nam panującym nieudacznikiem , ktory przyklaskuje POrąbanym wszystkie złodziejskie przekręty nie jest aktem wandalizmu , tylko manifestacją większośći ludzi , chwała takim patriotom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski oszolom stwarzal niebezpieczna sytuacje i zostal zwiniety. Trzeba byc skonczonym durniem zeby probowac to usprawiedliwiac. Zrocie sobie eksperyment myslowy i wyobrazcie sobie ze to jakis fanatyk po robi taka sama akcje na wiecu kaczynskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co ukrywać że miał rację. Na takiego prezydenta to i ławki byłoby za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski oszolom stwarzal niebezpieczna sytuacje i zostal zwiniety. Trzeba byc skonczonym durniem zeby probowac to usprawiedliwiac. Zrocie sobie eksperyment myslowy i wyobrazcie sobie ze to jakis fanatyk po robi taka sama akcje na wiecu kaczynskiego.
 
Pisowski oszolom stwarzal niebezpieczna sytuacje i zostal zwiniety. Trzeba byc skonczonym durniem zeby probowac to usprawiedliwiac. Zrocie sobie eksperyment myslowy i wyobrazcie sobie ze to jakis fanatyk po robi taka sama akcje na wiecu kaczynskiego.
Czy ty jesteś durniem, czy takiego strugasz? Człowiek nigdzie nie jest identyfikowany z PiS-em. Raczej stał wśród (albo był) zwolenników Korwin-Mikkego. Tak się zamachiwał ten  "zamachowiec", że nie machnął Komuruskiego. A to krzesło to nie aluzja czasem do wskakiwania na krzesła strażnika sPOd żyrandola w czasie wizyty w Japonii?   Dla jasności - nie jestem z PiS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski oszolom stwarzal niebezpieczna sytuacje i zostal zwiniety. Trzeba byc skonczonym durniem zeby probowac to usprawiedliwiac. Zrocie sobie eksperyment myslowy i wyobrazcie sobie ze to jakis fanatyk po robi taka sama akcje na wiecu kaczynskiego.
Ale POst Rańce zafiksowaliście się na punkcie tuskowego jadu "miłości" do PiS-u, że nie zauważacie checy zrobionej w stylu KORWINA (chociaż mordobicia nie było jak z Bonim).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co ukrywać że miał rację. Na takiego prezydenta to i ławki byłoby za mało.
szkoda ławki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiotyczny artykuł!!! Łatka pseudokibic dobrze się sprzedaje. Gdyby chciał rzucić to by tego krzesła nie trzymał w górze... nie ma to jak pisanie durnot i kłamstw i podsycanie i tak wszechpanującej nienawiści. Inna sprawa, że taki człowiek nigdy, nigdy nie powinien być prezydentem, za dużo dusz ma na swoim sumieniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On chciał postawić to krzesło,żeby szogun mógł na nie wejść, wielkie mi halo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla myślących: www.youtube.com/watch?v=vm_ywo3HT-c A redakcja stawiając znak pytania w tytule uważa, że zachowała obiektywizm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojjojj!! Krzesło chciał rzucic? Ojejku i By doleciało i uderzylo. No nie to chyba był ZAMACH!!! Kto udaremnil Zamach należy się mu wielki order Szoguna za ocalenie życia i skrócenie czasu emerytalnego do 65lat Ale się narobiło HEH. :wub:    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski oszolom stwarzal niebezpieczna sytuacje i zostal zwiniety. Trzeba byc skonczonym durniem zeby probowac to usprawiedliwiac. Zrocie sobie eksperyment myslowy i wyobrazcie sobie ze to jakis fanatyk po robi taka sama akcje na wiecu kaczynskiego.
O czym ty piszesz ??  komunistyczna,czerwona świnio !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...