Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL liczy na trzy mandaty w okręgu 7

Utworzony 30 września 2015 r. o 21:49 Powrót do artykułu
Nie przepadam za Petru ale chyba na niego zagłosuję żeby rozwalił ten beton. Inaczej dalej będą rządzić te same twarze.
on sam siebie chyba rozwali. farbowany lis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek Litwiniuk najlepszy kandydat. młody z charakterem, ma spore doświadczenie. Nie jak ciż innych partyjek co pare lat zmieniają szyld PSL partia ze 120-letnim doświadczeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Grzegorz Bierecki dostawał zaproszenia prawie na każdą sesję rady powiatu, ale nigdy nie znalazł czasu, aby w niej uczestniczyć." bo czasu mam mało trzeba trasfery środków do szwajcarii podpisywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pewne partie instrumentalnie wykorzystują kościół i polską wieś do swoich celów." celnie wypunktowany PlS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ORGANIZACJA PRZESĘPCZA O CHARAKTERZE MAFIJNYM ! czas na zmiany :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze , PSL jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję że zdobędą jeszcze więcej i zatrzymają to "Plagę Egipską" -PIS!!!! PSL - Górą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apel do ludzi ze wsi...postawcie na tych co zrobial cos dla was dla waszego regionu, na ludzi dla ktorych Polska wies jest najwazniejsza a nie na tych co tylko obiecuja i mydla oczy przed wyborami. Ja stawiam na PSL bo pochodze ze wsi i wiem ze tylko oni ta nasza polska wies wspieraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujmy na normalnych ludzi z PSL a nie na milionerów z PIS takich jak Bierecki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PSL :-) będą 4mandaty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL,...lubię to ! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL ? nigdy, przez 8 lat wraz z PO pokazali co potrafią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deniszczukowa rozwali wam listę. usuńcie ją jeszcze teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko PSL. Będę głosował na spokój i rzetelną pracę dla Województwa Lubelskiego. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL to taka polityczna dziwka co z każdym pójdzie byle trwać i zbierać profity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL - największe nieszczęście tego kraju, zielona ośmiornica, która oplata wszystko co tylko da się dla siebie zagarnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja NIE  oddam głosu na PSL bo nic dobrego nie zrobili, chyba tylko dla siebie i swoich rodzin - ciepłe posadki , nie będą dalej mamić rolników obietnicami w czasie kampanii , a później tylko gdzie wolne "koryto" to dla swojego, przecietny, wykształcony , zdolny dla bez legitymacji PSL nie ma szans na pracę , konkursy to fikcja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie patrzyć to są najbardziej ogarnięci ludzie jakich mogli wystawić. Przykro mi to stwierdzić, ale dzisiejsza politka nic lepszego nie ma do zaoferowania. Wole ludzi sprawdzonych z PSL niż tych zakłamanych co, aby zajmują się wytykaniem błedów a sami nic nie potrafią konkretnego zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ..... PSL to jest jeden wielki Rodzinny Interes https://www.youtube.com/watch?v=MpSv1yI66cQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest najbardziej faryzejska partia,która oprócz własnych interesów nie widzi nic.Są to zwyczajni oszuści nie warci uwagi.Położyli rolnictwo na łopatki,będąc w koalicji od 1944 roku.Co gorsza pomagali i ochraniali wszelkiej maści złodziejów wciągając do tego celu uczciwą wieś polską.Precz z gumo filcowymi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...