Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PSL liczy na trzy mandaty w okręgu 7

Utworzony 30 września 2015 r. o 21:49 Powrót do artykułu
To chyba prima aprilis - PSL nie umie liczyć przecież...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby niektórzy byli w Sejmie przez 9 kadencji i stali się posłami nieśmiertelnymi Jak za komuny w Związku Radzieckim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przepadam za Petru ale chyba na niego zagłosuję żeby rozwalił ten beton. Inaczej dalej będą rządzić te same twarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto tu mówi o wykorzystywaniu Kościoła, o działaniu pod publikę. Ręce poskładane,ale te błagalne gesty nie działają na ,,frajerów". Rolnicy nie dadzą się dłużej nabierać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja natomiast mam nadzieję, że w każdym okręgu PSL otrzyma 0 mandatów. Jak można na tych sprzedawczyków głosować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukają frajerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przepadam za Petru ale chyba na niego zagłosuję żeby rozwalił ten beton. Inaczej dalej będą rządzić te same twarze.
A Petru to niby nowa twarz. Proponuję poszperać trochę w życiorysie Petru i będzie wiadomo kim on jest. To że założył nowoczesną nie znaczy, że coś się zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie ci Rolnicy wam podziękują za tego "wspaniałego" ministra rolnictwa, który nic nie może!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Petru to niby nowa twarz. Proponuję poszperać trochę w życiorysie Petru i będzie wiadomo kim on jest. To że założył nowoczesną nie znaczy, że coś się zmieni.
  Ale w polityce to nowa twarz. Wcześniej tylko doradzał. Ja jego życiorys znam, dlatego napisałem, że nie przepadam. Ale Nowoczesna to nie tylko Petru - proszę popatrzeć na listy wyborcze. Ludzi młodzi, o tej pory poza polityką. Sporo samorządowców i zwykłych społeczników. Nie chcę głosować na nazwisko, wolę konkretny program. Proszę zerknąć na program Nowoczesnej, jeżeli zrealizują z tego chociaż 3 kluczowe punkty, to nie będę żałował oddanego głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gienia, Gienia, Genia !!! Kocham Cię jak Lokomotywę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie coś z Deniszczukiem z Chełma bo żadnego głosu nie dostaniecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedę głosował na PSL. Mój głos dostanie Litwiniuk. CZas na młodych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 3?? Ja liczę na 4. Pozdrawiam. Józek Kuropatwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej wiary i do ludzi uda sie!...ja tez wole politykow z terenu z ktorego startuja a nie politykow z Gdanska co to gazetke potrafia drukowac tylko z propaganda i ciegle u nich wszystko w ruinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pójść Kochani Polacy na wybory, bo przy niskiej frekwencji sami się wybiorą - razem z pociotkami to potęga, która toczy nie buduje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dla Karapudy tez sie miejsce znajdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przepadam za Petru ale chyba na niego zagłosuję żeby rozwalił ten beton. Inaczej dalej będą rządzić te same twarze.
Pan Kukiz i Petru !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tokarska kandyduje? To przecież ta pani co zabrała Ministerstwu Kultury 16 mln zł i dała na Świątynię Opaczności. Ile teraz zamierza zabrać? Bo hasłem PSL jest "to ch... z tą Polską wschodnią".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL dobre ugrupowanie mogą liczyć na mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy dajcie PSEL-owi odpocząć jedną kadencje .Emeryci - czas do przejść na ZUS>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...