Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kultury nie ich nauczą a nie śmiecą lemingi niedawno było sprzątane i znowu syf chyba tylko wpie......l do nich dotrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 kierunków magisterskich? Dlaczego nie wymienia. Budynki, ani baza nie stanowi uczelni. A z kadrą naukową u Bergiera kruchutko. Zresztą sam tez jest profesorem nie wiadomo czego, chyba wuefu. Proszę poszukać jego publikacji - świetny ubaw po pachy. Smutno mi z tego powodu jednak: tyle kasy w bło ... w mury. Starałem się tam do pracy, ale było za wysoko do pana rektora, na tę jego scenę : DD Mało nie spadłem. czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom nauczania, ŻENADA!!! Wystarczy spojrzeć na kadrę zero kwalifikacji. Studenci to przed rozpoczęciem studiów powinni przejść szkolenie do życia w społeczeństwie, nie umieją się zachować. Reasumując "uczelnia" PORAŻKA!!! Fakt, iż zajęła pierwsze miejsce świadczy o tym że wszystkie PWSZ to szkoły na poziomie mniej niż zero!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...