Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja też będę bronił swojego domu. Użyję do tego wszelkich narzędzi jakie będę miał pod ręką. HejtStop, proszę, nie donoście na mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna nienawiść, tylko reakcja na kolejne przypadki dewastacji czyjegoś majątku, z czym sobie nie potrafi poradzić francuska policja, prokuratura, a nawet całe demokratyczne państwo, nieprzywykłe do niewyobrażalnej liczby pospolitych przestępstw oraz wzrastającego terroru ze strony "biednych" przybyszów. Mamy do czynienia z kolejną bzdurą, kolejnej fundacji, której podstawową rolą jest uzasadnienie otrzymania publicznych dotacji lub zagranicznych grantów od "światłych fundacji" np. pana Sorosa, co w praktyce ogranicza się do promocji samej siebie w zaprzyjaźnionych mediach. Bawi mnie określenie "możliwości popełnienia przestępstwa", czyli tak naprawdę braku pojęcia o tym, czy da się podciągnąć ten przypadek pod jakiś paragraf. Biedni lewacy... wieźcie się w końcu do uczciwej pracy! Wasze postępowanie zapewni jedynie darmową promocję Pudzianowi i obciąży budżet wymiaru sprawiedliwości. No ale co to was obchodzi. Za parę tygodni sprawa zostanie przez prokuratora umorzona. Grunt to zrobić zadymę na koszt społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można zauważyć, taki artykuł to nic innego jak element próby zastraszania społeczeństwa, żeby lud pojął, że nie wolno pisać swoich opinii jeżeli są one negatywne wobec tzw. "uchodźców". Ale co się dziwić. Sztandar Ludu czerwoną tradycję pielęgnuje. Dziwić może, że jeszcze co niektórzy taką gazetę kupują. Szkoda, bo czym szybciej to splajtuje, tym lepiej dla nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaczyna sie kolejna odslona cyrku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...