Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy > Motocyklista ranny w wypadku walczy o życie (zdjęcia z wypadku)

Utworzony przez wiemmm, 20 czerwca 2008 r. o 10:44
To jest właśnie brawura na motorze, zapewne nie jechał z dozwolona predkością, podobny wypadek widziąłem wczoraj w Lublinie na Zwiazkowej co prawda to nie wina motycyklicy po ciężarówka wymusiła ale nieraz się zastanawiam, że jak taki wariat jedzie ponad 100 przez miasto to sam jest sobie winien z jednej strony mamy dawców, bo porządniejsi ludzie chcą żyć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co masz ..... lusterka żeby w nie patrzeć chyba nie
Ostatnio edytowany 20 czerwca 2008 r. o 16:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka brawura jeżdźą takie leśne dziadki tymi busami zapoceni niewyspani ... nie patrzy kretyn czy coś jedzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cieszę się, że jest coraz więcej dawców proponuję otwierać drzwi jak widać zbliżającego się wariata w lusterku podczas postoju na światłach uratujecie tym samym życie normalnym ludziom STOP deb***OM NA JEDNOŚLADZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOR napisał:
cieszę się, że jest coraz więcej dawców proponuję otwierać drzwi jak widać zbliżającego się wariata w lusterku podczas postoju na światłach uratujecie tym samym życie normalnym ludziom STOP deb***OM NA JEDNOŚLADZIE
Uwierz mi ze NORMALNI -jak to napisałes-równiez jezdzą na jednosladach. W tym przypadku akurat winowajcą był Pan z busa i nie ma tu mowy o tym ze motocyklista wymusił-przynajmniej wg najnowszych doniesien. Ciekawa jestem czy gdyby to był Twój członek rodziny również bys otworzył drzwi widząć wyprzedzającego motocyklistę....ciekawe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOR napisał:
cieszę się, że jest coraz więcej dawców proponuję otwierać drzwi jak widać zbliżającego się wariata w lusterku podczas postoju na światłach uratujecie tym samym życie normalnym ludziom STOP deb***OM NA JEDNOŚLADZIE
Nie ubliżej dawcom narządów-wnętrzności motocyklisty po wypadku są przeważnie tak pogruchotane że nie nadają się do przeszczepów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOR napisał:
cieszę się, że jest coraz więcej dawców proponuję otwierać drzwi jak widać zbliżającego się wariata w lusterku podczas postoju na światłach uratujecie tym samym życie normalnym ludziom STOP deb***OM NA JEDNOŚLADZIE
Nie ubliżaj dawcom narządów-wnętrzności motocyklisty po wypadku są przeważnie tak pogruchotane że nie nadają się do przeszczepów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zapytam z jaką prędkością nadjechał motocyklista? Śmiem twierdzić że prawdopodobnie znacznie przekraczał dopuszczalną. Niestety wielu kierowców jednośladów zapomina że ich nie chronią strefy zgniotu,blachy,poduszki powietrzne i tp. oraz o tym że przeważnie kierowca samochodu zauważa ich niestety w ostatniej chwili... A wtedy przeważnie jest już za późno i skutki są bardzo często tragiczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem ze wiem duzo na temat tego wypadku ale nie na tyle zeby cos napisac ze 100% pewnoscia. jednak motocyklista jechal b. szybko. Nie byl wlascicelem tejze maszyny i przypuszczam ze nie mial doswiadczenia a więc brawura i głupota dziekuje za uwage
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKAM ZARAZ OBOK. NIE WIDZIAłAM WYPADKU, ALE GO SłYSZAłAM. NAJPIERW NADJEZDZAJACY Z ZAWROTNA PREDKOSCIA MOTOCYKLISTA, A POZNIEJ TO UDERZENIE. KIEROWCA BUSA NAWET NIE BYL W STANIE ZAHAMOWAC. GDYBY JECHAL NORMALNIE SKONCZYLOBY SIE NA STLUCZCE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek A. napisał:
powiem ze wiem duzo na temat tego wypadku ale nie na tyle zeby cos napisac ze 100% pewnoscia. jednak motocyklista jechal b. szybko. Nie byl wlascicelem tejze maszyny i przypuszczam ze nie mial doswiadczenia a więc brawura i głupota dziekuje za uwage
a skąd takie informacje mareczku...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOR napisał:
cieszę się, że jest coraz więcej dawców proponuję otwierać drzwi jak widać zbliżającego się wariata w lusterku podczas postoju na światłach uratujecie tym samym życie normalnym ludziom STOP deb***OM NA JEDNOŚLADZIE
podaj adres to Ci otworzymy drzwi z wiarą... cwaniaczku z pksu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiemmm napisał:
To jest właśnie brawura na motorze, zapewne nie jechał z dozwolona predkością, podobny wypadek widziąłem wczoraj w Lublinie na Zwiazkowej co prawda to nie wina motycyklicy po ciężarówka wymusiła ale nieraz się zastanawiam, że jak taki wariat jedzie ponad 100 przez miasto to sam jest sobie winien z jednej strony mamy dawców, bo porządniejsi ludzie chcą żyć....
Baranie jeden, to nie wina motoru tylko gościa który wymusił pierwszeństwo.I bez znaczenia jest czy jedziesz motorem czy samochodem. Ryzyko jest tylko większe. A dawców sobie znajdź wśród deb***i którzy nie zwracają uwagi na motocyklistów. Jest on takim samym użytkownikiem drogi jak kierowca samochodu. Tylko w tym zacofanym kraju nie wszyscy chyba są tego świadomi. I nie pisz mi że brawura i że musiał jechać ze 100 na godzinę bo nie znam kierowcy który nie złamałby przepisu. Wystarczy że wsiądziesz do auta i wyjedziesz na drogę i już czujesz się zagrożony. I tak samo zagrożony czyje się motocyklista. Dopóki nie znajdzie się jołop który nie przyrżnie w takiego. Nie chcę usprawiedliwiać tu wszystkich motocyklistów ale w tym przypadku znam szczegóły zajścia i mogę dyskutować na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławiak napisał:
po co masz ..... lusterka żeby w nie patrzeć chyba nie
W zderzeniu czołowym lusterka raczej sięnie przydadzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOR napisał:
cieszę się, że jest coraz więcej dawców proponuję otwierać drzwi jak widać zbliżającego się wariata w lusterku podczas postoju na światłach uratujecie tym samym życie normalnym ludziom STOP deb***OM NA JEDNOŚLADZIE
Wiesz, sam jesteś deb***. Fotkę zobaczyłeś i komentarz dałeś? Czytałeś okoliczności zajścia wypadku? Stary gość wymusił tym vanem Kia pierwszeństwo więc nie nazywaj motocyklisty dawcą. Jak ktoś ci wjedzie na czołówkę samochodem i zginiesz to mam ci to samo powiedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A ja się zapytam z jaką prędkością nadjechał motocyklista? Śmiem twierdzić że prawdopodobnie znacznie przekraczał dopuszczalną. Niestety wielu kierowców jednośladów zapomina że ich nie chronią strefy zgniotu,blachy,poduszki powietrzne i tp. oraz o tym że przeważnie kierowca samochodu zauważa ich niestety w ostatniej chwili... A wtedy przeważnie jest już za późno i skutki są bardzo często tragiczne
A czy ty jeżdżąc samochodem pamiętasz o tych tzw strefach zgniotu? Myślisz o nich w czasie jazdy? Jeśli tak to jak jeździsz? Tak bezpiecznie że ciągle o nich myślisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek A. napisał:
powiem ze wiem duzo na temat tego wypadku ale nie na tyle zeby cos napisac ze 100% pewnoscia. jednak motocyklista jechal b. szybko. Nie byl wlascicelem tejze maszyny i przypuszczam ze nie mial doswiadczenia a więc brawura i głupota dziekuje za uwage
A ja ci powiem że maszyna była nowa, dopiero co kupiona właśnie przez poszkodowanego kierowcę. Co robiłeś kiedy zrobiłeś prawko? Jeździłeś polami czy po drogach publicznych? Wcześniej już pisałem że kierowca motocykla jest takim samym użytkownikiem drogi jak kierowca auta czy ciężarówki. Bez względu na doświadczenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A dopóki nie masz pewności na temat tego co zaszło to nie pisz bzdur i się upewnij najpierw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
MIESZKAM ZARAZ OBOK. NIE WIDZIAłAM WYPADKU, ALE GO SłYSZAłAM. NAJPIERW NADJEZDZAJACY Z ZAWROTNA PREDKOSCIA MOTOCYKLISTA, A POZNIEJ TO UDERZENIE. KIEROWCA BUSA NAWET NIE BYL W STANIE ZAHAMOWAC. GDYBY JECHAL NORMALNIE SKONCZYLOBY SIE NA STLUCZCE...
Znam miejsce zdarzenia i zastanawiam się gdzież to zaraz obok mogłeś mieszkać, gościu skoro na jednym rogu jest kościół i jego cały teren, z drugiej strony jest dom nauczyciela i lokale gospodarcze (garmażerka), następnie kolejne lokale (sklep motoryzacyjny, mechaniczny, farby i lakiery, przystanek autobusowy a za nim kolejne lokale i na przeciwko znowu lokale. Nie kojarzę w okolicy mieszkań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten motocyklista jest doswiadczonym kierowca i to jest ewidentna wina kierowcy busa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skatek napisał:
Znam miejsce zdarzenia i zastanawiam się gdzież to zaraz obok mogłeś mieszkać, gościu skoro na jednym rogu jest kościół i jego cały teren, z drugiej strony jest dom nauczyciela i lokale gospodarcze (garmażerka), następnie kolejne lokale (sklep motoryzacyjny, mechaniczny, farby i lakiery, przystanek autobusowy a za nim kolejne lokale i na przeciwko znowu lokale. Nie kojarzę w okolicy mieszkań.
Po pierwsze to nie jestem gościu tylko kobieta wczytaj się w tekst ok? Widzę, że nawet się nie orientujesz gdzie są mieszkania. Otóż ja mieszkam właśnie w tym lokalu nad sklepem z farbami i apteką. Mieszkania są na górze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...