Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy > Patronem mostu będzie Jan Paweł II

Utworzony przez Torq, 13 kwietnia 2008 o 11:11
Cholernie oryginalne. Pogratulować "pomyślunku" członkom kapituły.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BEZ PRZESADY CZY TEN NOWY MOST MUSI NOSIĆ IMIĘ PAPIEŻA .WSZYSCY CHCĄ NAZYWAĆ RÓŻNE OBIEKTY IMIENIEM JANA PAWŁA [[ . LUDZIE OPAMIĘTAJĆIE SIĘ -NIE POKAZUJĆIE SWOJEJ MIERNEJ POBOŻNOŚĆI.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Coś takiego - kto by pomyślał?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale lewizna płacze że już nie ma mostów imienia Lenina he he he
Zaloguj się, aby oddać głos
0
MIĘDZY MOSKWĄ A WATYKANEM. W ubiegłej R.P. (PRL) każdy miał dość KULtu Lenina i Jego dzieła. Dziwnie tez patrzono na Mauzoleum i samego Lenina, nie kupowano Jego "Dzieł". Stosunek Polaków do Lenina był, jak zuważył KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY, negatywny - na granicy smieszności. CO robią obecnie Rosjanie na wieść o Centrach JP 2 - odpowiednika Mauzoleum Lenina? i innych spraw? Jaka zatem analogia czy te różnica między bogiem, a prawdą? BArdzo prosta, co też zauważa KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC: Lenis skupił władzę w jednej osobie, na wzór watykanu, który nie mogł się przebić w owym czasie. Po rozbiciu zaś komuny komuna została w tryumfującym watykanie - w obu przypadkach KULt jednostki (Lenin, Papież). Wracając zaś do konkretnego tematu, to: LENIN przynajmniej rozwinął przemysł, elektryfikację i inne. JAN PAWEŁ II papież rozwinął: światło ducha świętego, światło wiekuiste, światło łaski uświęcającej - nie dość, że eKULogiczne, to w dobie drożejącej energii za darmo! A, że za darmo to też widać, bo wykorzystując pomysły JP 2 panuje ciemnśc jak cho---le---ra! A co z przemysłem? PRzemysł tez odpowiedni istnieje - można z powodzeniem na KUL-u produkować sprzęt KUL-o odporny. (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: