Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Rozbudowują hale i zatrudniają

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lipca 2017 r. o 11:20 Powrót do artykułu
A gdzie te nowe hale są, bo chyba nie na Słowackiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale reklama... dla mnie i tak ten zakład to dziadostwo. nie ważne jak się nazywa. ruke czy sruke nie ma miesiąca żeby nie było ogłoszenia o prace ze kogos przyjmą. takla technologia a kierownika szukają za 2000 brutto. właściciele głupie dziady i tyle. szkoda biednych ludzi co tam muszą pracować ***s://***olx.pl/oferta/kierownik-zmiany-cid4-idn6qxs.html#38cab543a0 smiech na sali..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buty z twardym noskiem tez musisz mieć swoje ciekawe ile zapłacili za tą reklamę. mało poważny dziennik się robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma się rozwija jak zatrudnia za 2000. Pracownik sie rozwija jak wyjeżdża i nie ogląda się za siebie, jak co najmniej po drugiej stronie Wisły. Nikt nikogo na siłę nie trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal tych biednych ludzi, którzy muszą w epoce PIS ciężko pracować za marne grosze w takiej fabryce. Jak rządziła PO, pełowcy trochę sobie pogadali na temat przyszłości, co by oni nie zrobili i ludzi mogli cieszyć się błogą bezczynnością i zasiłkiem w wysokości najniższej krajowej. A teraz co mamy? Wszyscy muszą do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwne bo ja i buty noskami mam i pensje duzo wyzej niz 2000 brutto a kierownikiem nie jestem... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...