Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy > Zderzenie mercedesa z motocyklem. Jedna osoba nie żyje

Utworzony przez marcin puławy, 10 sierpnia 2008 o 12:07
szedłem akurat do pracy ider patrze a tam jakies zamieszanie stoi taxi mercedes dalej biały bus a przed taksówka wrak motocykla i motocyklista widok byl tragiczny przód mercedesa wgnieciony jakies 40-50 cm w srodku nie bylo juz kierowcy. Podjechała karetka pogotowia myslałem ze motocyklista przezyje ale niestety kolejny młody człowiek zgina. A przez co przez to ze kierowca busa pomyslał sobie a co tam to TYLKO MOTOCYKLISTA jemu nie stało sie nic a odebrał czlowiekowi zycie. Apeluje teraz do wszystkich kierowców jesli znów na skrzyzowaniu lub w swoim lusterku zobaczysz motocykl to potraktuj bo na rowni ze soba i pozwol mu bezpiecznie dojechac do domu moze czeka tam na niego rodzina. wszelkie uwagi nr.gg 1394129
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zaapeluj również do motocyklistów. to chyba jest bardziej na miejscu.
0
[*] czasami warto spojrzec w lusterko i przed siebie... motocykliści to tez ludzie i maja takie samo prawo jak kierowca samochodu, niestety tak wielu mlodych motocyklistow ginie przez nie uwazna jazde KIEROWCOW SAMOCHODOW.
0
Wszystko cacy, tylko nawet jeżeli kierowca busa wymusił pierwszeństwo to trzeba dodać że motocykliści "dawcy" jeżdżą jak wariaci i często pojawiają się w ułamku sekundy w polu widzenia kierowcy samochodu. mam wrazenie, że gdyby motocyklista jechał z dozwooną prędkością to nie byloby tragedii.
0
wojcio napisał:
zaapeluj również do motocyklistów. to chyba jest bardziej na miejscu.
Ty deb***u!!!! nic nie wiesz a piszesz!! jak usłyszałam na sibi o tym wypadku kilkanaście minut później, też pomyślałam jak Ty!! ze jechał jakiś wariat ścigaczem prędkością kolosalną no i wypadek, myślałam wszystko jasne. Wyobraź sobie "deb***u" że rano następnego dnia obudziłam się , moja siostra już płakała i okazało się że ten motocyklista to Zbyszek!! mój brat cioteczny!! jechał na harleju, jechał do domu. On zawsze był spokojnym człowiekiem, nie sądzę żeby jechał bardzo szybko, a policja powiedziała rodzinie że to wina busiarza, a nie Zbyszka!!! widzisz nic nie wiesz a piszesz głupoty!!!
0
albacor napisał:
Wszystko cacy, tylko nawet jeżeli kierowca busa wymusił pierwszeństwo to trzeba dodać że motocykliści "dawcy" jeżdżą jak wariaci i często pojawiają się w ułamku sekundy w polu widzenia kierowcy samochodu. mam wrazenie, że gdyby motocyklista jechał z dozwooną prędkością to nie byloby tragedii.
Zbyszek jechał na harleju nie na ścigaczu!! nie miał szans, ten kretyn zajechał mu drogę!!!!!
0
ej człowieku po co w ogóle wchodziłes na to forum ja byłem swiadkiem tego wypadku i wiem jak do tego doszło. A jak spostrzegosz motocyklistów jako dawców to to jest jakies zboczenie umysłowe i nie pisz wiecej tak o zbyszku bo to nie była jego wina a jak masz jakis problem to pisz gg 1394129 to zaraz go rozwiaze
0
ta napewno nie jest to wina busa niestety jak jakiś deb*** jedzie ścigaczem przez centrum miasta z taka prędkością to na mądrego nie wygląda
0
ZBYSZEK NIE JECHAł śCIGACZEM IDIOTO!!!! deb***U!!!! HARLEJEM I NIE JECHAł SZYBKO!!! NIE OPOWIADAJ TAKICH RZECZY SKORO NIE WIESZ!!!!!!
0
TO JEST TYLKO WINA BUSIARZA!!!!!!!!!!!!! A żE RODZINA CHCE GO TERAZ BRONIć TO JASNE I LOGICZNE I OPOWIADAJą BZDURY!!! KłAMIą!! ALE GDYBY TO ON ZGINął Z CZYJEJś WINY GADALIBY ZUPEłNIE INACZEJ!!!!!!!!!
0
A Ty EG skad wiesz ze nie jechal szybko? Bylas przy wypadku? Bo ja tak.
0
,,,,,, napisał:
Ty deb***u!!!! nic nie wiesz a piszesz!! jak usłyszałam na sibi o tym wypadku kilkanaście minut później, też pomyślałam jak Ty!! ze jechał jakiś wariat ścigaczem prędkością kolosalną no i wypadek, myślałam wszystko jasne. Wyobraź sobie "deb***u" że rano następnego dnia obudziłam się , moja siostra już płakała i okazało się że ten motocyklista to Zbyszek!! mój brat cioteczny!! jechał na harleju, jechał do domu. On zawsze był spokojnym człowiekiem, nie sądzę żeby jechał bardzo szybko, a policja powiedziała rodzinie że to wina busiarza, a nie Zbyszka!!! widzisz nic nie wiesz a piszesz głupoty!!!
Współczuję Ci. Z powodu Zbyszka naprawdę Ci współczuję. z powodu błędów trochę też (nie sibi a CB) Wyzwiska od "deb..." kładę na karb Twojego stanu emocjonalnego ale naprawdę nie uważam że ktokolwiek na forum na takie słowa zasługuje. Co zaś tyczy się szybkości z jaką jechał - sama piszesz "nie sądzę żeby jechał szybko". NIE SĄDZĘ ! Czyli nie wiesz, nie jesteś pewna. Byłem na miejscu wypadku "chwilę po" - z tego co widziałem oceniam że jednak jechał szybko. Jest to tylko i wyłącznie moja OCENA. Możesz się z nią zgadzać albo i nie. Nie ma to większego znaczenia. Sytuację na pewno będzie oceniał biegły sądowy i nawet z jego opinią można się zgadzać lub nie. A jak naprawdę było ? Tego niestety Zbyszek już nikomu nie powie....
0
tak bardzo nam Zbyszka brakuje...;(...
0
"Wojcio" z tym "sibi" faktycznie nieźle palnęłam (przynajmniej mogłeś się pośmiać), ale widzisz co stres robi z człowiekiem bo aż taka głupia nie jestem chyba, ale emocje i ból jaki przeżywam nie bardzo mi dają teraz się skupić. chciałabym z Tobą porozmawiać, nie wiem czy to możliwe??
0
e.g. napisał:
..... chciałabym z Tobą porozmawiać, nie wiem czy to możliwe??
jasne. pisz proszę na woXjcioX69@gmail.com (usun obie litery "X" z adresu).
0
wojcio napisał:
jasne. pisz proszę na woXjcioX69@gmail.com (usun obie litery "X" z adresu).
"Wojcio" napisałam Ci wiadomość...mam nadzieję że dojdzie, że dobrze adres wpisałam. jeśli nie daj znać, proszę
0
[quote name='mat puławy' date='11.08.2008, 23:55' post='43306'] ta napewno nie jest to wina busa niestety jak jakiś deb*** jedzie ścigaczem przez centrum miasta z taka prędkością to na mądrego nie wygląda [/quote Skąd deb*** wie co to ścigacz,a co harley,dla takiego to wszystko scigacze.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: