Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Punkowa Mucha, anielski Cugowski (zdjęcia)

Utworzony przez yogota, 7 lutego 2010 o 20:18 Powrót do artykułu
Pani Mucha zamiast robić z siebie gwiazdę powinna wywiązać się z obietnic. Przypoinam obiecywała Pani zmiany przepisów dotyczących ochrony zwierząt i nic. Już wszyscy wiemy,że jest Pani śliczna, utalentowana. Jeszcze tylko chcemy zobaczyć, że nie rzuca Pani słów na wiatr.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mucha i drogi? Na tym trzeba się znać.
0
Nic nie robić, nie mieć zmartwień Chłodne piwko w cieniu pić Leżeć w trawie, liczyć chmury Gołym i wesołym być Nic nie robić, mieć nałogi Bumelować gdzie się da Leniuchować, świat całować Dobry Panie pozwól nam Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka Konduktorze łaskawy, byle do Warszawy
0
NASI TFUUU POLITYCY Z LUBLINA I LUBLESZCZYZNY,STWIERDZILI,ŻE TYLKO MOGĄ JUŻ Z SIEIBIE PAJACÓW NA SCENIE ROBIĆ!!CO DO RESZTY TZW DECYDENTÓW LUBLINA TO NO COMMENTS!!PORAŻKA!!
0
Uleciała nam ta Mucha bokiem.Miała być taką dobrą posłanką,tyle zdziałać dla Lubelszczyzny.A pewnie dla podniesienia sukcesów politycznych to się jeszcze w Playboyu pokarze. Gdzie się podziała moja klepka na muchy?
0
TĘ OBROŻĘTO PEWNIE POŻYCZYŁA OD SYNYSZYN-TERAZ WIADOMO KTO Z KIM SIĘ KUMA ......TOŚMY SIĘ DOROBILI KLASY POLITYCZNEJ............
0
Lep napisał:
Uleciała nam ta Mucha bokiem.Miała być taką dobrą posłanką,tyle zdziałać dla Lubelszczyzny.A pewnie dla podniesienia sukcesów politycznych to się jeszcze w Playboyu pokarze. Gdzie się podziała moja klepka na muchy?
Mamy jeszcze i Kolarską-Bobińską która to mam wątpliwość,czy wypuszczona w Warszawie czy Krakowie samodzielnie za "kółkiem" wiedziałaby w którą stronę do Lublina ,no i Palikota który na etacie krakowskiej Groteski bardziej by pasował niż do sejmowych urędów.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: