Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dopóki ludzie nie zaczna szanować powietrza paląc w piecach śmieciami dopóty będzie jak jest a nawet coraz gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jeśli napiszę do redakcji list, że jestem za tym, żeby w Lublinie budowano nowe mieszkania, elektrociepłownie, biurowce i inne dobytki typowe dla dobrze rozwiniętych miast to też to opublikujecie? Czy wyłączność mają ludzie napływający z wsi i za tą wsią bardzo tęskniący?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na wsi myślisz,ze jest czyste powietrze jak tam plastikiem palą w piecach i szmatami i gumowcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS zaraz Polskę zaora i nie będzie czym sie martwic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 3 samochody na 1 gospodarstwo domowe jak podaje GUS to jak ma być czyste powietrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ci dalej o tych górkach bredzą że niby zielone płuca miasta... No błagam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co zaoraliście odnawialne źródła energii żeby truć nas wędlem hipokryzja pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widziałam! Była cały lipiec w Lublinie, uczestniczyła w wielu spotkaniach obywatelskich w mieście. Wcześniej widziałam ja 4 lata w liceum. Pewnie wisimy gdzieś na tablo na Ogrodowej. Już w liceum działała społecznie, zorganizowała min koncert charytatywny na rzecz niepełnosprawnych "Wojna z 3schodami" przybyli 600 osób, ok 50 na wózkach, nawet ze Szczecina był ktoś. Pamiątka po tamtym wydarzeniu jest podjazd dla niepełnosprawnych do Poczty Głównej, ten na placu Czechowicza.  Wprawdzie mieszka w Strasburgu ale nawet tam zajmuje się sprawami Polaków, broniąc najsłabszych w tamtejszym trybunale.  Dziwni są niektórzy wypowiadający się na forum, próbując Natalkę poniżać i obrażać. No cóż, samemu się niczego nie osiągnęło to można popyszczyc anonimowo. Troche więcej otwartości i luzu drodzy lublinianie. Jeśli ciężko to osiągnąć przed kompem - polecam kąpiel na Litewskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojna zmiana !!!!!!! Jeszcze 2 lata miejmy nadzieję że ludzie się obudzą podczas wyborów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP - betonowaniu Górek Czechowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP - betonowaniu Górek Czechowskich i proszę mnie nie nazywać pisowcem, bo wcale nie jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwalić przemysł energii odnawialnej, postawić na węgieł apteraz pis chce wymierzać kary za emisje. Złoty interes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie: Czy czasem naturalnym filtrem powietrza nie są drzewa?Przez ustawę pisowską ostatnio tyle ich się wycina i niszczy się całe środowisko naturalne na pewno nie jest nikt winien tego że ktoś ma chore zapędy do karania niewinnych. Ludzie natura sama dokona sprawiedliwego ukarania wszystkich ale nigdy nie ukaże tego co tą krzywdę uczynił jej będą susze , powodzie, huragany, potężne gradobicia i burze z potężnymi wyładowaniami itp zjawiska pogodowe w miejscach gdzie takie rzeczy nie będą do pomyślenia pamiętajcie że tego co teraz się niszczy nie odbuduje się w rok czy dwa wasze dzieci, wnuki, prawnuki będą doświadczać ekstremalnych zjawisk was nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba wyciąć wiecej drzew to i SMOG zniknie i gazów cieplarnianych będzie mniej ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK dla ucywilizowania terenu górek czechowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za brednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ta kobita plecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ściema, ..... a pozatym słoma to nie na felinie tylko na 10....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł na zamówienie Rady Kultury Przestrzeni. Kolejny w ostatnim czasie. Tym razem eksperckim tonem ws studium i polityki przestrzennej przemawia do nas ... prawniczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płucami Lublina są Stary Gaj i Las Dąbrowa a nie żadne Górki Czechowskie. Proszę nie powielać bzdur powtarzanych przez pseudoekologów z Czechowa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...