Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziwne te nawyki najważniejszych osób w Panstwie dla prezesa najważniejsze 2 koty, dla premier broszki, dla Macierewicza złote medale dla Misiewicza, dla Szyszki korniki, dla Rydzyka dolary, o chamstwie Pawłowicz nawet nie wspomne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieje taka osoba w ogóle czy to wymyślone dane na potrzeby pana Skrzypka bądź Kamińskiego z RKP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma smog do górek? ano nic, ale najważniejsze żeby bić pianę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytasz przekornie czy takaosoba istnieje? Już ktoś na to pytanie odpowiedział wiec nie udawaj muła. A zreszta piszesz komentarze na necie- znaczy, ze masz. To sobie wygoogluj zamiast się ośmieszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie dbają o czyste powietrze są pewnie ,ze wystarczy na zawsze, st ad masowa wycinka drzew i puszczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro coraz ciężej jej się oddycha to może czas odwiedzić lekarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech mniej pali. Będzie się jej lepiej oddychało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki Czechowskie muszą zostać nie zabudowane Stop Szmalcownikom -Developerom .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam i szukam w google i żadnej Natalii Kobylarz,absolwentki UMCS, nie znalazłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież na tych górkach tylko śmieci i dzikie chaszcze, żaden rodzic nie zabierze tam swoich dzieci bo teren jest niebezpieczny i mało przyjemny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadna Natalia Kobylarz nie istnieje, ten liścik to sprawka Rady Kultury Przestrzeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wycinka puszczy trwa pomimo blokad!!!!!!!!!!!!1ratujmy puszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałoby się napisać - jak daleko stąd mieszka, a jak blisko jest! Tak w ogóle, to nagle mainstreamowych media zaczęły publikować listy zwykłych czytelników. Widać, że projekt PiS w/s repolonizacji mediówzaczyna przynosić wymierne efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponad 100 letnie drzewa sa wycinane w puszczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wysyłania gotowców namawiał najpierw Kamiński, wczoraj Skrzypek a dziś jakaś pani Natalia. Przecież gołym okiem widać, że lobby pseudo ekologów zajadle walczy o to, żeby Lublin nadal był zapyziała dziurą, z której każdy normalny człowiek ucieka.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płucami lublina jest stary las i dąbrowa, oraz tereny wzdłuż bystrzycy. Ale płuca miasta nijak się mają do stężenia smogu. Na wsiach, gdzie wokół same lasy i pola smog jest często większy niż w Lublinie. Zamiast bronić górek trzeba apelować o zwalczanie źródeł smogu.  Każdy wie, że problemem są piece, w których palone jest wszystko co popadnie, ale na jedną rzecz też należy zwrócić uwagę: w artykule jest wzmianka o ograniczeniach transportu w innych miastach, a u nas jedynym sposobem, aby nie stać na przystankach i wdychać smog jest przesiadanie się w samochód który sam wytwarza zanieczyszczenia i tak koło się napędza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty myślisz ze jak Lublin będzie miał zasyfione powietrze i wieczny smog to stanie sie metropolią? Puste łby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
jestę matkom. i odechciewa się dalej czytać. ja nie jestę matkom ale też żyję i oddycham i ... mieszkam tu. i obserwuję, spaliny samochodów - to jest problem. realny, dotyczący każdego pieszego, rowerzystę który porusza się po mieście, chodnikami. nie jakiś abstrakcyjny pył zawieszony (wiesz o nim bo ci słupek w apce na applu pod***ył (?) tymczasem "smog odspalinowy" dusi i krztusi, czasami wywołuje odruch wymiotny. ale ja nie jestę matkom i nie nieszkam we francyji, to co ja się znam!?
 Rany boskie! Kobieto wróć do szkoły na język polski!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studium jest dobrze opracowane a płaczą jedynie ci co mają hopla na punkcie patrzenia na ptaszki i im przeszkadza, że miasta się rozwijają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i w głowie mi się nie mieści jak można mieć tak pusto we łbach. Ja wiem , że wschód, że dzicz, ale poważnie smog Wam nie przeszkadza? Rak płuc czuje się zruszony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...