Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Polska Angelina Jolie" z wizytą u biednej rodziny na Polesiu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 sierpnia 2017 o 10:09
Ja pierdzielę. Przebiorę się za Trumpa. Zrobicie artykuł: "Prezydent Stanów Zjednoczonych przyjechał do Włodawy"?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wypadła z czwartego piętra dawno temu a opuchlizna warg i pośladków ciągle się utrzymuje- co za fenomen...
0
Tak, tylko Angelina Jolie ratuje dzieci z Kambodży, a Agnieszka Orzechowska raptem zbawia Polskę Wschodnią. No, NUTS, normalnie, NUTS... Szacun za inicjatywę. Że też tej się chce robić coś społecznie... inne w jej wieku zajmują się kafelkami w łazience, albo katalogiem biur podróży.....
0
mogła wpaść na tłusty czwartek do ludwina
0
Ile wam trzeba zapłacić za zamieszczenie takiego tekstu reklamowego?
0
Tak tak własnie tak trzeba sie starac o sławe jak sie nie ma talentu :D
0
plastic is fantastic, :-(
0
nowa odmiana glonojada.....
0
Dziennik ty szmatlawcu
0
Jak dla mnie to za gruba; ten tyłek i biust. Z łóżka bym nie wygonił, ale tylko na raz.
0
Tragedia ;/ ... kolejna lodolubna ;) ... czy na prawdę nie ma o czym pisać ? ;/
0
Oczy tęskniące za rozumem, idealnie nadaje się do Nowoczesnej Ryszarda P. Artykuł powinien ukazać się na "Wiocha.pl".
0
Piękny gest ze strony pani Orzechowskiej
0
super! powinna im przywiesc jeszcze choinki zapachowe o smaku kokosowym. co za parcie na szklo - pokolenie mp3
0
a te usteczka to od stawiania loda? ale sie uśmiałem ,to teraz brada psitta jej załatwcie
0
to troche silikonu w trumnie dla potomności zostawi hehe
0
CZYJA TO CÓRKA, A BIEDNA RODZINA, NIECH SIE WEZMUĄ ZA PRACĘ, MŁODA KOBIETA, TO STARZY PO 60 PRACUJĄ, JA PIERDZIELĘ, CO ZA PATOLOGICZNY KRAJ
0
analna Aga
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: