Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Polska Angelina Jolie" z wizytą u biednej rodziny na Polesiu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 sierpnia 2017 r. o 10:09
Ja pierdzielę. Przebiorę się za Trumpa. Zrobicie artykuł: "Prezydent Stanów Zjednoczonych przyjechał do Włodawy"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadła z czwartego piętra dawno temu a opuchlizna warg i pośladków ciągle się utrzymuje- co za fenomen...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tylko Angelina Jolie ratuje dzieci z Kambodży, a Agnieszka Orzechowska raptem zbawia Polskę Wschodnią. No, NUTS, normalnie, NUTS... Szacun za inicjatywę. Że też tej się chce robić coś społecznie... inne w jej wieku zajmują się kafelkami w łazience, albo katalogiem biur podróży.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogła wpaść na tłusty czwartek do ludwina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile wam trzeba zapłacić za zamieszczenie takiego tekstu reklamowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak własnie tak trzeba sie starac o sławe jak sie nie ma talentu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plastic is fantastic, :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowa odmiana glonojada.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik ty szmatlawcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to za gruba; ten tyłek i biust. Z łóżka bym nie wygonił, ale tylko na raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia ;/ ... kolejna lodolubna ;) ... czy na prawdę nie ma o czym pisać ? ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczy tęskniące za rozumem, idealnie nadaje się do Nowoczesnej Ryszarda P. Artykuł powinien ukazać się na "Wiocha.pl".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny gest ze strony pani Orzechowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super! powinna im przywiesc jeszcze choinki zapachowe o smaku kokosowym. co za parcie na szklo - pokolenie mp3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te usteczka to od stawiania loda? ale sie uśmiałem ,to teraz brada psitta jej załatwcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to troche silikonu w trumnie dla potomności zostawi hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYJA TO CÓRKA, A BIEDNA RODZINA, NIECH SIE WEZMUĄ ZA PRACĘ, MŁODA KOBIETA, TO STARZY PO 60 PRACUJĄ, JA PIERDZIELĘ, CO ZA PATOLOGICZNY KRAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
analna Aga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...