Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Takiej elektrowni jeszcze nie ma na świecie". To szansa dla Lubelskiego?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2017 r. o 15:27 Powrót do artykułu
proponuje elektrownie na głupotę pisowców bedzie nadmiar energi w polsce. gazowanie to zawsze strata energii lepiej od razu spalic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zapłacę za wskazania licznika? Komuna upadła a my nadal płacimy opłaty okołolicznikowe. Złodziejstwo w majestacie prawa a wszyscy mówią, że jesteśmy w Europie. Tylko której?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A elektrownia komu będzie dostarczać prąd, czy też tylko na sprzedaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysły na miarę lat 70. Ludzie , pisuary myślcie trochę jest 2017rok a wam sie marzy kopanie i spalanie węgla !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaty licznikowe nie znikną. Proszę popatrzeć nazarobki pisiaków w PGE. Ktoś musi na to się zrzucić. Najprostszy sposób to - wyborcy. Dlaczego drożeje paliwo na stacjach. Czyżby dolar zdrożał? To najprostszy sposób na ściągnięcie haraczu z wyborców, bez tworzenia bzdurnych uchwał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne czary mary Sobonia zrób chłopie w końcu coś w realu dla ziemi Łęczyńskiej chociaż tą drogę z Lublina zapchaną w dzień na maksa z prędkością podóżną jak w centrum miasta a bajki o elektrowni kolejnych kopalniach możesz prezentować na stoiskach mięsnych w dziale kiełbasa wyborcza. Wierzącym w te plany przypomę przed wyborami co obiecał a co zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@essi... ja jestem ździwiony, że dopiero po 2 latach ciut zdrożała. PO sobie nie folgowała w podwyżkach. Jeszcze mamy daleko do cen za Tuska, czyli 5,65zł/l. A dolar też nie drożał. Prawda, że dziwne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oseł Soboń wie co mówi. Powstanie nowa elektrownia a on dożywotni będzie w jej radzie nadzorczej. nieźle chłopina kombinuje. Tak jak arbuzy z ZSL w radzie nadzorczej lotniska w Świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@essi... ja jestem ździwiony, że dopiero po 2 latach ciut zdrożała. PO sobie nie folgowała w podwyżkach. Jeszcze mamy daleko do cen za Tuska, czyli 5,65zł/l. A dolar też nie drożał. Prawda, że dziwne? Tyle, że za Tuska baryłka ropy była po 100 dolarów, a teraz jest po 50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...