Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zawsze wystrojona jak gwiazda". Dzięki temu przepisowi rodzina oszustki straci majątek?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2017 r. o 21:16 Powrót do artykułu
leszcze są po to, aby ich dymać!! Bardzo dobrze, że wydymała tych leszczy!!Frajerstwa w społeczeństwie bez liku, jest kogo golić!! Żadnej forsy nie powinna zwracać, wyjdzie niebawem za dobre sprawowanie i pobaluje sobie, a leszcze do izby skarbowej, zapłacić podatek od głupoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyna kara ***s://youtu.be/suvmpwgyx14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super, a złodzieje ludzkiej pracy którzy potworzyli wielomilionowe majatki nawet dla prawnuków kosztem upodlania ludzi za ciężka prace wynagrodzeniem 800 zł, co z nimi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku kiedy zobaczyłem zdjęcie pomyślałem, że to jakaś gwiazda. Dopiero później przeczytałem, że tylko tak się ubierała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam mieszane uczucia, bo z jednej strony oszukała ludzi ale z drugiej jestem na 99% pewien, ze kase u niej lokowali bardzo chytrzy, zli ludzie, tzn tacy, ktorzy i tak nie dziela sie swoim majatkiem i sa przyczyna wielu rodzinnych dramatow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę na zdjęcie to naprawdę gwiazda, bardzo ładna, ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Patrzę na zdjęcie to naprawdę gwiazda, bardzo ładna,  ...
 tia... gwiazda łobory i chlewiku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytowałem tytuł który mija się z rzeczywistością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można by rzec.... ma baba łeb do interesu.... ale nie.... ona ma łeb złodziejski, i jest głupia, że myślała, że tak sobie będzie żyć jak wesoły romek. Mamy jednak XXI wiek, i takiego łatwo namierzyć. Złodzieje szybko trafiają za kraty. Bo to pasożyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A máz sale w policji pracuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani jest tylko słupem w całej tej sprawie, tak uważam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiecina ledwo po zawodówce. I naciągnęła na miliony PLN ludzi wykształconych ..... prawników, lekarzy, biznesmenów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni i rodzice i siostry stacić majątek jak i też posady w Policji .Mamusia Ela  taka dumna zawsze była ze swojej córuni ,a to nie ma czym się szczycić trzeba się wtydzić i uciekać szybko z Opola ,jak ktoś kupi od oszustów dom ,który jest na srzedaż ale kupiec się nie trafia,ojciec oszustki emerytowany policjant ,no cóż dobrze córkę wychował na ''uczciwą'', ''skromną'' kobietę .Dzieci mogą być dumne ze swej mamusi.Ta rodzina nie tlko oszustka Iwona zrobiła wielu ludziom wiele krzywd,dlatego pewnie teraz los się za wszysko odwdzięcza.Ela Stanisław gratuluję córki!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a szanowny mąż to jeszcze policjant?? wiedział o oszustwach i czerpał korzyści z tych oszustw,cała rodzinka czerpała korzyści,zabrać wszystko nawet dalszej rodzinie jeżeli nie przedstawią dochód pokrywający ich majątek ,puścić w skarpetach,sprawiedliwość musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie dobra zmiana zapewne "interes" dalej by kwitł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasłużyła sobie na to sama, nikt się dla niej nie liczył tylko kasa. Najbliższą rodzinę miała za nic, nie myślała o nikim nawet o własnych dzieciach. Dzisiaj osoby z których zawsze kpiła i szydziła zbierają jej cuchnące żniwo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare, grube, obleśne pudło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdego takiego złodzieja i jego rodzinę powinno się "puścić w skarpetkach"- dziurawych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bład została zatrzymana w listopadzie 2016 roku a nie 2015
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona trafiła na długie lata do paki! Jej męża wyrzucili z policji! A majątek odebrał prokurator! I po co było kraść?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...