Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rabin Skórka: Nowe krematorium na Majdanku to zniewaga

Utworzony przez Gość, 4 września 2013 r. o 18:19
Co przeszkadzało Żukowi przez ponad rok wprowadzić  pod obrady Rady program zagospodarowania przestrzennego? Przecież to obiecał. To wygląda po prostu na podwójną grę. Żydom i środowiskom więźniarskim, szklić, że się krematorium nie chce,  ale do "Stysku" puszczać oko  i mówić "Śpieszta się chłopaki, to zdążycie". Zakiwasz się pan na smierć, panie Żuk.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=cRSoT3kP41w   Lublin słynny w świecie
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miasto inspiracji, kulturalna stolica Europy i zadópie wszechświata. W jednym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiego miasta to herb? Koziołek wskakujący na komin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jakaś Skórka poucza Polaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Skórka  to Polak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co przeszkadzało Żukowi przez ponad rok wprowadzić  pod obrady Rady program zagospodarowania przestrzennego? Przecież to obiecał. To wygląda po prostu na podwójną grę. Żydom i środowiskom więźniarskim, szklić, że się krematorium nie chce,  ale do "Stysku" puszczać oko  i mówić "Śpieszta się chłopaki, to zdążycie". Zakiwasz się pan na smierć, panie Żuk.
Czy ten Żuk i ten Sobczak od lotniska, na które nikt nie chce latać oraz ten Sobczak do Styksu, który chce miec krematorium na Majdanku, to ta sama osoba?  Trochę się gubie w tych lubelskich układzikach, dlatego pytam. Moze ktoś odpowiedzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie to? :lol:   http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-prezydent-lublina-obiecuje-ze-zablokuje-budowe-krematorium-n,nId,632966  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palenie zwłok nie jest kompromitujące, sama chciałabym aby spalono moje zwłoki i nie rozumiem co żydzi mają do powiedzenia i rządzenia planami budowy tego czy czego innego w naszym mieście, a czy krematorium będzie na Majdanku czy też 5 czy 10 km od Majdanka to zawsze znajdą coś niestosownego,niech pilnują swoich spraw i się nie wtrącają tam gdzie nie trzeba. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palenie zwłok nie jest kompromitujące, sama chciałabym aby spalono moje zwłoki i nie rozumiem co żydzi mają do powiedzenia i rządzenia planami budowy tego czy czego innego w naszym mieście, a czy krematorium będzie na Majdanku czy też 5 czy 10 km od Majdanka to zawsze znajdą coś niestosownego,niech pilnują swoich spraw i się nie wtrącają tam gdzie nie trzeba. 
Podoba ci sie  komin na Majdanku?  To moze niech ci postawia krematorium na podworku, albo przed twoim kosciolem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=0X4ZBYSI170  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla kogo zniewaga? czy to uwłacza czyjejś godności? co on pieprzy , czy my możemy decydować o swoim kraju sami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jakaś Skórka poucza Polaków?
Wszystkie SKÓRKI mają te cechy wspólne,rodzą się już z tym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla kogo zniewaga? czy to uwłacza czyjejś godności? co on pieprzy , czy my możemy decydować o swoim kraju sami?
Nie oburzaj się tak ! Zobacz co robi rabin tusk i inni rabini z nami POLAKAMI i z całym tym krajem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie zniewagą było i jest pobudowanie rozrywkowo-handlowego centrum Plaza tuż przy cmentarzu na Lipowej. Tylko że z uczuciami wyznawców innych religii żydzi się wcale nie liczą, a reszta tchórzliwych decydentów przystaje na wszystko, byleby zadowolić braci starszych w wierze. Członkowie mojej rodziny zginęli na Majdanku, jestem więc osobiście zaangażowany w sprawę i oznajmiam, że nie mam nic przeciwko spopielarni zwłok w tym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba ci sie  komin na Majdanku?  To moze niech ci postawia krematorium na podworku, albo przed twoim kosciolem...
Co ma piernik do wiatraka... Komin na Majdanku a Krematorium dla zwłok ludzi którzy wyrazili taką wolę aby ich skremować i nie stawiać ogromnych pomników co jeden to piękniejszy i większy. Niestety krematorium na podwórku mi się nie zmieści bo mam małe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie SKÓRKI mają te cechy wspólne,rodzą się już z tym .
A potem im te skórki rytualnie obcinają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem im te skórki rytualnie obcinają.
I może im od tego przybywa w głowie... Jakbyś tak spóbował na sobie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie zniewagą było i jest pobudowanie rozrywkowo-handlowego centrum Plaza tuż przy cmentarzu na Lipowej. Tylko że z uczuciami wyznawców innych religii żydzi się wcale nie liczą, a reszta tchórzliwych decydentów przystaje na wszystko, byleby zadowolić braci starszych w wierze. Członkowie mojej rodziny zginęli na Majdanku, jestem więc osobiście zaangażowany w sprawę i oznajmiam, że nie mam nic przeciwko spopielarni zwłok w tym miejscu.
Zwykle pod takimi oznajmieniami o powoływaniem się na ofiary Majdanka w rodzinie, ludzie podpisują się imieniem I nazwiskiem oraz podaje nazwiska zmaordowanych. To przecież żaden wstyd. Czy masz z tym jakiś kłopot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I może im od tego przybywa w głowie... Jakbyś tak spóbował na sobie?
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...