Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rachel Louise Carson - Sprawdź, kim była

Utworzony przez Marta, 27 maja 2014 r. o 10:06
CARSON NIE GARSON !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ta Pani się w końcu nazywała - Carson czy Garson? Autor sam chyba nie jest do końca pewny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieporadność językowa autora plus niewiedza o czym pisze powoduje, że czytanie tych krótkich, kulawych zdań prowadzi do zastanowienia ile lat ma Jakub Markiewicz. 14? a może 18? Carson/Garson wydaje książkę, potem kolejną, a potem: "Cała trylogia skupiała się na odkryciu tajemnicy oceanów. Od brzegów przez głębie." zwłaszcza ostatnie "od brzegów przez głębie" jest znakomite ja bym jeszcze dodał "na całym obszarze"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można po prostu podzielić się swoją wiedzą tylko czynić osobiste wycieczki? Nie ma to jak przywalić komuś z rana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można po prostu podzielić się swoją wiedzą tylko czynić osobiste wycieczki? Nie ma to jak przywalić komuś z rana.
nie jestem hejterem ale taki tekst to po prostu skandal, redaktor, ktory nie umie formułować prostych zdan, i robi robi notatkę na odp...dol. To jest okropne a nie literowka w nazwisku. Mnie dziwi jak taki infantylny tekst moze sie gdziekolwiek ukazac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki kłamstwom i przeinaczeniom w jej książkach zakazano całkowicie DDT, przez co w krajach 3. świata nastąpił nawrót epidemii malarii, na którą zmarło więcej ludzi niż zginęło we wszystkich wojnach. Ta pani może być wzorem dla każdego, kto nienawidzi ludzkości a szczególnie biednych ludzi o ciemnej skórze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekolog - strasznie głupi komentarz. Hitler i Stalin jak ktoś napisał na innym forum mordowali ludzi świadomie, planując to wcześniej i porównywanie do nich Rachel Louise Carson jest niepoważnym nadużyciem z twojej strony co czyni z ciebie idiotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy takie notatki moze pisac ktos kto umie pisac? mam to samo wrazenie co kubalubo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...