Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rajd Nadwiślański. Rajdowa ekstraklasa w Puławach

Utworzony przez or, 8 września 2014 r. o 06:32 Powrót do artykułu
Miłośnicy sportów motorowych zaraz na mnie najadą, ale uważam, że te rajdy to niech sobie robią, ale nie w miastach. A niech ktoś straci panowanie nad kierownicą i wjedzie np. w jakiś chodnik z ludźmi... Pamiętamy co się stało w jednym z polskich miast gdy taki jeden Norweg wjechał w tłum.... bo był rajd. To już naprawdę nie ma gdzie się ścigac tylko po miastach? Tyle miejsca na polnych, leśnych i odludnych terenach. Niech tam sobie organoizują a nie zamykają ruch miejski bo rajdzik sobie ktoś urządził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłośnicy sportów motorowych zaraz na mnie najadą, ale uważam, że te rajdy to niech sobie robią, ale nie w miastach. A niech ktoś straci panowanie nad kierownicą i wjedzie np. w jakiś chodnik z ludźmi... Pamiętamy co się stało w jednym z polskich miast gdy taki jeden Norweg wjechał w tłum.... bo był rajd. To już naprawdę nie ma gdzie się ścigac tylko po miastach? Tyle miejsca na polnych, leśnych i odludnych terenach. Niech tam sobie organoizują a nie zamykają ruch miejski bo rajdzik sobie ktoś urządził.
Najadę na Ciebie bo jesteś w błędzie, odcinki "na mieście" są odpowiednio zabezpieczone. Norweg wjechał w tłum w czasie imprezy, która nie była rajdem. W ostatnim czasie w mediach często się przewijał temat "rajdów na podwójnym gazie", może stąd negatywne nastawienie do rajdów. Zapewniam Cię, że rajdy są bezpieczne na tyle na ile osoby postronne słuchają "safeciarzy" i przechodzą "za taśmę" i używają zdrowego rozsądku... Odcinki w mieście są ukłonem do ludzi, którzy nie mają możliwości i chęci łazić po krzakach pod Wilkowem, a chcieliby zobaczyć "rajdówkę w akcji". Zapraszam na rajd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do: masabitumiczna No fakt masz zupełną rację chłopie! Rajdy samochodowe są bezpieczne jak ciepłe mleczko z rana. Wiesz nawet przeszukałem cały Internet w poszukiwaniu wiadomości czy może jednak ktoś z oglądających takowy rajd zginął lub przynajmniej został kaleką i nic. Zupełnie nic nie znalazłem. Nawet nie było wzmianki o złamanym paznokciu, a co dopiero o zmiażdżeniu jakiegoś kibica rozpędzonym samochodem rajdowym.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha to teraz przeszukaj ilu pieszych zginęło w normalnym ruchu drogowym... i sobie porównaj. Napisałem, że są bezpieczne o ile przestrzega się zasad bezpieczeństwa i słucha porządkowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do masabitumiczna. Zapewne więcej ludzi zginęło w wypadkach komunikacyjnych jak od łykania nożyczek. Co nie oznacza, że łykanie nożyczek jest bezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okoliczni rolnicy się cieszą bo zostaną wyręczeni w orce swych pól, a niektórzy być może też otrzymają gratis ekspresową rozbiórkę płotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...