Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking zaufania polityków. Komu najbardziej ufamy, a komu najmniej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2017 r. o 20:42 Powrót do artykułu
Słabo wypada platformerski Schetyna i Rysiek "nowoczesny" ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto te rankingi robi? Prezydent Duda najbardziej oszukał ludzi ze wszystkich kiedykolwiek i gdziekolwiek startujących kandydatów Glosowalismy na niego i bardzo żałujemy! Już się to nie powtórzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie ze 2 dni spokoju ,dali wariatowi zabawke mały helikopterek ,musi być jakiś racjonalny powód ,że najpierw na czele mon stał psychiatra ,a teraz wariat ,ale jaki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiory maja taka sama chorobe jak bronek komorowski,wierzą w 200% poparcia ,chociaż durnie powinni wiedzieć jak to się skończy,60% na dude??? czyżby była ,aż tyle idiotów co lubi teatrzyk kukiełkowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBOS - i wszystko jasne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60% ankietowanych to nie 60% polakow... !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frankowicz chciałeś kredyt we frankach to masz frankowiczom nie wspolczujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe.Rozmawiam z setkami ludzi i może 5% pisiory mają poparcia chyba znam samych zakłamańców...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zrobiłem sondaż i 95% ankietowanych chce delegalizacji wszelkich partii politycznych i ukarania lepkich rączek w białych rękawiczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym własnie sęk, że jako frankowicz też tak myślałem do 2014 roku. Pogodziłem się z tym, wziąłem ten kredyt na swoją głupotę i nie miałem żadnych roszczeń wobec państwa.. aż tu nagle pojawił się ten PAN i wlał niezasadne nadzieje. Perfidnie i z przekonaniem, ze to robi, oszukał ludzi. Nigdy bym na PiS nie zagłosował, gdyby nie te obietnice i conajmniej 7 osób z mojej rodziny.. razy kilkaset tysięcy frankowiczów i stało się - zwycięstwo wyborcze na największym w historii oszustwie. Temu Panu ludzie podziękują....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie wypadł platformers Schetyna i "nowoczesny" Rysiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No poparcie PiS wciąż u zwykłych ludzi rośnie, a sytuacja w gospodarce i na rynku pracy poprawia się więc nie dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie wypadł platformers Schetyna i "nowoczesny" Rysiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma 8 lat przespała budowano tylko drogi z które przepłacano, przeważnie sklepy wielkopowierzchniowe oraz magazyny dla Niemiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dal zdecydowanej większości ludzi PiS jest lepszy i dużo mniej w nim jest kombinatorów i cwaniaków niż w PO, PSL, tzw. lewicy czy powstałej z PO tzw. "Nowoczesnej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie wypadł platformers Schetyna i "nowoczesny" Rysiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No poparcie PiS wciąż u zwykłych ludzi rośnie, a sytuacja w gospodarce i na rynku pracy poprawia się więc nie dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...