Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Raport: Agresja w sieci najczęściej wobec Żydów, Rosjan i Niemców

Utworzony przez romEK, 17 czerwca 2011 r. o 20:59
Niektórzy szukają zagrożenia w obcych nacjach typu: żydzi zabiorą kamienice, chinczycy i rosjanie miejsca pracy itp... a nie zwracają uwagi na polaczków złodziei i kombinatorów z ugrupowań politycznych np. Maciarewicz- raport, za który Polska płaci bajonskie sumy odszkodowań, Niedźwiada lotnisko - chłopaki z pewnej zielonej partii skupili grunty i sprzedali pod lotnisko - teraz zwrócimy kasę z dofinansowania na zakup ziemi pod lotnisko.... widzą źdźbło a nie widzą belki we wlasnym oku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guzik prawda!!! Polacy w internecie najczesciej i najgorzej wyrazaja sie o Polakach i katolikach. O Zydach jakos nic nie widze, chyba ze autor raportu wchodzi na jakies specjalne fora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwicie się ? - jak można pisać o lisie,że jest sprzymierzeńcem kur. Są tysiące przykładów swiadczących o jakiejś "modzie" na podłość panującej w tej diasporze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romEK napisał:
Niektórzy szukają zagrożenia w obcych nacjach typu: żydzi zabiorą kamienice, chinczycy i rosjanie miejsca pracy itp... a nie zwracają uwagi na polaczków złodziei i kombinatorów z ugrupowań politycznych np. Maciarewicz- raport, za który Polska płaci bajonskie sumy odszkodowań, Niedźwiada lotnisko - chłopaki z pewnej zielonej partii skupili grunty i sprzedali pod lotnisko - teraz zwrócimy kasę z dofinansowania na zakup ziemi pod lotnisko.... widzą źdźbło a nie widzą belki we wlasnym oku...
"romEK" gdybyś jeszcze zauważył że tu i teraz jest jeszcze Polska a nie Izrael i Chiny. Polaczkami może byli twoja babka i dziadek i dlatego jesteś taki burak którego co niektórzy nazywają "goj". Wartość takiego goja mierzona jest w wymiarze osła(zapoznaj się z filozofią wartościowania Owadii Josefa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś skazał Szczukę za pomawianie się niepełnospraswnej,Figurskiego, Majewskiego,Wojewódzkiego,Sikorskiego,Niesiołowskiego,Palikota,Bartoszewaskiego ? To ta demokracja ma chronić dobra wyłącznie żydostwa ??????. Tylko niektórym wolno się wyśmiewać ?....jak na przykład Michnikowi w "zwyczajny marzec gdzie kpi ,że w gronie swoich przyjaciół nie mogli się doszukać chociażby kilku sławnych Polaków ,bo Chopin to francuz a Mickiewicz to litwin. Jedzą od wieków polski chleb i od wieków udowadniają światu,że jesteśmy podłym narodem,który nie zasługuje na ten kawałek ziemi. Poczytajcie; "Sąsiedzi", "Złote żniwa", żydowską prasę-szczególnie tą wydawaną w USA. Nie dlatego tak się świat odnosi do nich ,że są żydami tylko dlatego ,że uzurpują sobie prawo do urządzanie świata według własnego porządku. Nie podoba się im czyjaś ;kultura,wiara,prawo. Włażą w to w brudnych buciorach i depczą. Przykład ,chociażby z Panią profesor Jedynak.Ta kobieta chciała dokończyć ze studentami wątek z wykładu no i właśnie żydówka pokazała jej gdzie jest jej miejsce. Mój język też ktoś potraktuje jako język nienawiści ? Idiotyzm,bzdura ......Oby ta czyjaś nadgorliwość nie odbiła się nam w przyszłości niestrawną czkawką bo inaczej nie będzie kiedy sprawiedliwe prawo Niezieńskiego zostanie zastąpione prawem Stefana Szechtra-Michnika i Uri Brodzkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ja każdego dnia modlę się do Żyda a,że nie darzę sympatią Judasza i Kajfasza=to źle ? Dlaczego ktoś ciągle mnie do tego zmusza? Dlaczego mam się zgadzać z kimś komu od wieków po drodze bardziej z Barabaszem niż z Jesusem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co musze kochac ruskich z mordy na polakach, , blond us z 2 wojny polegal na niezbombieniu moskwy atomem, tylko ciongniencie za cyngiel zimnej wojny,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armiliusz, popieram w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armilusz napisał:
Czy ktoś skazał Szczukę za pomawianie się niepełnospraswnej,Figurskiego, Majewskiego,Wojewódzkiego,Sikorskiego,Niesiołowskiego,Palikota,Bartoszewaskiego ? To ta demokracja ma chronić dobra wyłącznie żydostwa ??????. Tylko niektórym wolno się wyśmiewać ?....jak na przykład Michnikowi w "zwyczajny marzec gdzie kpi ,że w gronie swoich przyjaciół nie mogli się doszukać chociażby kilku sławnych Polaków ,bo Chopin to francuz a Mickiewicz to litwin. Jedzą od wieków polski chleb i od wieków udowadniają światu,że jesteśmy podłym narodem,który nie zasługuje na ten kawałek ziemi. Poczytajcie; "Sąsiedzi", "Złote żniwa", żydowską prasę-szczególnie tą wydawaną w USA. Nie dlatego tak się świat odnosi do nich ,że są żydami tylko dlatego ,że uzurpują sobie prawo do urządzanie świata według własnego porządku. Nie podoba się im czyjaś ;kultura,wiara,prawo. Włażą w to w brudnych buciorach i depczą. Przykład ,chociażby z Panią profesor Jedynak.Ta kobieta chciała dokończyć ze studentami wątek z wykładu no i właśnie żydówka pokazała jej gdzie jest jej miejsce. Mój język też ktoś potraktuje jako język nienawiści ? Idiotyzm,bzdura ......Oby ta czyjaś nadgorliwość nie odbiła się nam w przyszłości niestrawną czkawką bo inaczej nie będzie kiedy sprawiedliwe prawo Niezieńskiego zostanie zastąpione prawem Stefana Szechtra-Michnika i Uri Brodzkiego.
Trochę wątle rozwinięty temat ale dla tych którzy potrafią myśleć , zadadzą sobie troszkę trudu a może mają jakąś odrobinę stosownej wiedzy choćby podstawowej to przyznają przedmówcy racje co i ja czynię bo moja ojczyzna też leży mi na sercu !Więc i ja zgadzam się z powyższym komentarzem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...