Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ratusz zamierza odebrać Norwegom Lubliniankę

Utworzony przez obiektywny, 11 października 2009 o 15:38
Ciekawe, dlaczego Wybiórcza nie pisze o rzeczywistych przyczynach bierności Norwegów, o żydowskim lobbingu, który od kilku lat blokował skutecznie próby remontu i budowy obiektów na Wieniawie, zniechęcając skandynawskich inwestorów do wszelkich działań. Gdyby to był geszeft izraelskich biznesmenów, z pewnością sprawy potoczyłyby się inaczej, ale to jest geszeft Norwegów, więc trzeba podnieść larum, że kiedyś był na Wieniawie kirkut, że w tym miejscu nie wolno budować, bo byłoby to bezczeszczeniem pamięci o zmarłych Żydach. Żydowska wrażliwość pozwoliła jednak wybudować Plazę tam, gdzie był podobóz Majdanka i gdzie też ginęli ludzie. Po raz kolejny więc chcę podziękować wam Żydzi za "wkład" w rozwój miasta, które od stuleci gościło was umożliwiając robienie geszeftów, gwarantując swobodę i tolerancję. Podziwiam waszą swoiście pojętą wrażliwość i interesowność, dzięki której odzyskaliście budynek Jesziwy wziąwszy wcześniej odszkodowanie za niego. Dzięki waszym działaniom moje (kiedyś także wasze) miasto na pewno rozkwitnie i dołączy do grona najpiękniejszych polskich pipidówek. I nie mówcie mi, że jestem antysemitą. Jestem tylko i wyłącznie zwolennikiem prawdy i przyzwoitości. Ja wiem, że w dzisiejszych czasach brzmi to naiwnie i cudacznie, ale się tym nie przejmuję.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radziłbym przypozwać "Judenrat", bo to z Jego winy inwetycja stoi w miejscu. Norwedzy to jedyna szansa dla nas kibiców z Lublina. Po skończeniu inwetycji znów możnaby chodzić na swoich: piłkarzy, koszykarzy, tenisistów, siatkarzy. Lublinianka przed laty odnosiła duże sukcesy ( poza tenisem ) w tych dyscyplinach sportu. Gdy baza upadła to wszystko upadło. Przestańmy się bać tej nacji i róbmy tak jak jest w UE czyli normalnie. Izraelici to równoprawni ludzie w stosunku do Niemców, Francuzów itp. Tylko nas chcą uczyć Rabini ( casus P. Kamiński ) a co najdziwniejsze duża część elity spod białej flagi liże Im buty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przeciez w Lublinie to wszystko wynajete przwaznie Warszawiakom co kazdego lubliniaka to bardzo dziwi dlaczego na to nie zwraca na to uwagi w pracy to trudno spotkac prawdziwego lubliniaka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://przymierzsie.pl/projekty/projekt83.php - zaglądaj codziennie, każdy Twój głos to szansa dla Lublina!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z TEGO CO MI WIADOMO TO TERENY LUBLINIANKI NALEŻĄ OD ŻYDKÓW Z WARSZAWSKIEJ RADY ŻYDÓW I TO ONI BLOKOWALI INWESTYCJE NA TERENIE LUBLINIANKI A NIE NORWEGOWIE??!!...NASI SPECE Z TFUU RATUSZA,NIEUDO0LNE ĆWOKI OD LAT NIE POTRAFILI, CZYTAJ NIE CHCIAŁO IM SIĘ, DOGADAĆ Z ŻYDAMI W TEJ SPORNEJ SPRAWIE...ZRESZTĄ TO CHORE ŻEBY ŻYDY MIAŁY PRAWO BLOKOWAĆ ROZWÓJ MIASTA JAK OD 60 LAT NIE MA ŻYDÓW W POLSCE!!ALE W LUBLINIE NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ, ZBUDOWAĆ TYLKO SIĘ DA GRABIĆ I ROBIĆ PRYWATNE INTERESIKI PRZEZ NASZYCH TFUU NA PSA UROK GOSPODARZY RAZEM Z SUKIENKOWĄ WŁADZĄ!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: