Witam, na wstępie chciałbym bardzo serdecznie zaprosić na moją stronę - redge.pl oraz na profil facebook'owy redgephotography Jestem fotografem spod Lublina. Zajmuję się obsługą fotograficzną wszelkich eventów - ślubów, chrzcin... Ponadto wykonuję portrety, czasem również zdjęcia innego typu. Moje doświadczenie w fotografii sięga już ponad 7 lat, przez ten czas zrobiłem wiele tysięcy zdjęć (na chwilę obecną myślę, że około 150.000), przeczytałem masę książek i wymieniałem swoje doświadczenia z licznymi fotografami. Od ponad roku powoli wdrażam się w biznes fotograficzny. Nie zamierzam z tego uczynić mojego głównego źródła utrzymania, chcę w ten sposób jedynie dorobić sobie - takie pieniądze na potrzeby hobby. Konkretna oferta moich usług dostępna jest na stronie internetowej, a jeszcze dokładniejsza po wysłaniu zapytania mailowego. Bardzo chętnie odpowiem na wszelkie zapytania. Większość zleceń realizuję wraz z drugim fotografem. Dla osób chętnych do podjęcia współpracy proponuję 10% zarobku za załatwienie zlecenia. W przypadku współpracy na dłuższą metę stawka ta będzie sukcesywnie rosnąć. Jeżeli podobają się moje zdjęcia, kliknij "Lubię to" na facebook'u. Pozdrawiam Michał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz