Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Region > Będzie obława na pijanych kierowców

Utworzony przez ~kierowca~, 8 listopada 2008 o 08:53
Świetny pomysł poprostu SUPER!!! Coza Idiota wpadł na taki pomysł!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Do akcji rzucimy wszystkie wideorejestartory oraz fotoradary" - dwa pytanka, co te urządzenia robią na co dzień skoro trzeba specjalnej akcji żeby je "rzucać" i co to jest wideorejestartor?
0
A może by tak tych grzybiarzy pogonić z dróg, a nie ustawiać ich z radarami???!!! Liczyłem na ciekawsze pomysły od nowego naczelnika!!
0
GENIALNE. WIĘCEJ TAKICH POMYSŁÓW. ZRESZTĄ CZEGO SIE MOŻNA SPODZIEWAĆ PO MUNDUROWYCH SCHOWAJCIE SIĘ JESZCZE POD ZIEMIĘ, ALBO NAJLEPIEJ KAŻDY DO BAGAŻNIKA I ŚLEDZIĆ PRZESTĘPCÓW W CZASIE JAZDY!!!!!!!!!!!!!!
0
wideorejestrator, to samochód - nieoznakowany patrol policji, z kamerą rejestrująca wykroczenia drogowe, czyli potocznie w naszym regionie "sreberko" czyli opel vectra, z którą miałem juz przyjemność he he he, nie polecam
0
łapać i tęgo tęgo karać !
0
pod Naszym Sklepikiem w Ciciborze czensto stawiajom skrzynkie z kamerom czychajom jak bende rowerykiem wyjerzdzał z Naszej Altanki po dziennej porcji browaruw ale nie wiedzom rze ja asfalt bokiem mijam i skrutami do chliwka pod blokiem roweryk howam ale jak taką arz akcje na mnie szykujom to tża bedzie z buta walić na piwo
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: