Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Region > Jutro sadownicy zablokują drogi

Utworzony przez gośc, 24 sierpnia 2008 r. o 20:23
Popieram protest wszystkim należą sie godziwe zapłaty za ich ciężką pracę!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadownicy nie poddawajcie się. Jesteśmy z Wami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadownicy brońcie swoich interesów. Macie moje poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tiaaaaaaaaa .. żądajcie ..... ale jak wynegocjujecie to przestańcie płacić KRUS i przejdźcie na ZUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat duzo narobią. zrobili blokady i szcześliwi, że niby coś tym osiagnął. myślał by kto, przetwórnie po prostu przestaną przyjmowac i co wtedy?? lepiej o te 10 gr sprzedać. z rodziną zbierałam jabłka w sobote, i teraz 4 tony mi gniją w skrzynkach. juz bym wolała dostać za nie te 400 zł. zawsze to jakis pieniądz. teraz połowa mi zgnije, i bede sie cieszyła jezeli wogóle mi przyjmą. bo wole dostać 10 gr od kilograma, niz wywalić 7 ha jabłek do dołu. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...