Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Region > Paczki i listy coraz droższe

Utworzony przez Gość, 1 lipca 2008 o 23:14
poczta polska kradnie paczki! i moge to napewno stwierdzic! do mnie aktualnie nie doszło 2 paczki i do kolegi tez 2.... sladu po nich nie ma. a wysłene były na 100%! jak zamowie cos za pobraniem przyjdzie zawsze jak bez to jedna przyjdzie druga nie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba ktoś coś pomylił, wydaje mi się, że podwyżka cen przesyłek była w styczniu bieżącego roku jak poczta wprowadziła "gabaryty", a więc ktoś tu kłamie
0
HAHA, nic dziwnego, że "Nasi klienci nie będą za to płacić więcej za (..) polecony – zapewnia Mroczkowska" bo wtedy odszkodowania za zaginione listy wzrosłyby. Cwaniaki.... Co do cen, to nawet namiastka poczty- InPost- wprowadził gabaryty i podniósł ceny. O tym też napiszcie, dziennikarze!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: