Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Region > Policja badała narkotestami, nikogo nie złapano

Utworzony przez old, 26 kwietnia 2008 o 11:31
BEZPRAWIE tak jak "trzeźwe poranki". Nie wolno "czesać" wszystkich jak leci w nadzieji, że może ktoś wpadnie. Wszyscy, którzy zostaćli zatrzymani i mieli negatywny wynik testu mogą skarżyć milicję. Odwagi ! To nie urzędnicy i wszyscy kontrolerzy, którzy SAMI ZGŁOSILI SIĘ na swoje stanowiska mają patrzeć na obywatela z góry ale odwrotnie. Oni są na służbie, na naszej społeczeństwa służbie. Szczere wyrazy UZNANIA i POCHWAŁY składam natomiast tym policjantom z Krasnika chyba, którzy wsadzili fotoradar do starego Żuka. Jestem pod wrażeniem madrego i niekonwencjonalnego działania. Oby tak dalej, bo zarejestrował on tylko tych stukilkudziesieciu kierowców, którzy mieli w pogardzie przepisy ruchu drogowego a setki lub tysiące innych, którzy jechali poprawnie nie bedą niepokojeni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
@old Słuszne stanowisko, popieram.
0
old napisał:
BEZPRAWIE tak jak "trzeźwe poranki". Nie wolno "czesać" wszystkich jak leci w nadzieji, że może ktoś wpadnie. Wszyscy, którzy zostaćli zatrzymani i mieli negatywny wynik testu mogą skarżyć milicję. Odwagi ! To nie urzędnicy i wszyscy kontrolerzy, którzy SAMI ZGŁOSILI SIĘ na swoje stanowiska mają patrzeć na obywatela z góry ale odwrotnie. Oni są na służbie, na naszej społeczeństwa służbie. Szczere wyrazy UZNANIA i POCHWAŁY składam natomiast tym policjantom z Krasnika chyba, którzy wsadzili fotoradar do starego Żuka. Jestem pod wrażeniem madrego i niekonwencjonalnego działania. Oby tak dalej, bo zarejestrował on tylko tych stukilkudziesieciu kierowców, którzy mieli w pogardzie przepisy ruchu drogowego a setki lub tysiące innych, którzy jechali poprawnie nie bedą niepokojeni.
A ja uważam że takie akcje mają sens,jestem też zdania że przy każdej-nieważne z jakiego powodu kontroli drogowej obligatoryjnym powinno być takie badanie,oraz alkomatem.Zbyt wielu polskich szoferów (bo trudno ich nazwać kierowcami) siada za kółko 'ze wspomaganiem' niestety...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: