Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Region > Policja badała narkotestami, nikogo nie złapano

Utworzony przez old, 26 kwietnia 2008 r. o 11:31
BEZPRAWIE tak jak "trzeźwe poranki". Nie wolno "czesać" wszystkich jak leci w nadzieji, że może ktoś wpadnie. Wszyscy, którzy zostaćli zatrzymani i mieli negatywny wynik testu mogą skarżyć milicję. Odwagi ! To nie urzędnicy i wszyscy kontrolerzy, którzy SAMI ZGŁOSILI SIĘ na swoje stanowiska mają patrzeć na obywatela z góry ale odwrotnie. Oni są na służbie, na naszej społeczeństwa służbie. Szczere wyrazy UZNANIA i POCHWAŁY składam natomiast tym policjantom z Krasnika chyba, którzy wsadzili fotoradar do starego Żuka. Jestem pod wrażeniem madrego i niekonwencjonalnego działania. Oby tak dalej, bo zarejestrował on tylko tych stukilkudziesieciu kierowców, którzy mieli w pogardzie przepisy ruchu drogowego a setki lub tysiące innych, którzy jechali poprawnie nie bedą niepokojeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@old Słuszne stanowisko, popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
old napisał:
BEZPRAWIE tak jak "trzeźwe poranki". Nie wolno "czesać" wszystkich jak leci w nadzieji, że może ktoś wpadnie. Wszyscy, którzy zostaćli zatrzymani i mieli negatywny wynik testu mogą skarżyć milicję. Odwagi ! To nie urzędnicy i wszyscy kontrolerzy, którzy SAMI ZGŁOSILI SIĘ na swoje stanowiska mają patrzeć na obywatela z góry ale odwrotnie. Oni są na służbie, na naszej społeczeństwa służbie. Szczere wyrazy UZNANIA i POCHWAŁY składam natomiast tym policjantom z Krasnika chyba, którzy wsadzili fotoradar do starego Żuka. Jestem pod wrażeniem madrego i niekonwencjonalnego działania. Oby tak dalej, bo zarejestrował on tylko tych stukilkudziesieciu kierowców, którzy mieli w pogardzie przepisy ruchu drogowego a setki lub tysiące innych, którzy jechali poprawnie nie bedą niepokojeni.
A ja uważam że takie akcje mają sens,jestem też zdania że przy każdej-nieważne z jakiego powodu kontroli drogowej obligatoryjnym powinno być takie badanie,oraz alkomatem.Zbyt wielu polskich szoferów (bo trudno ich nazwać kierowcami) siada za kółko 'ze wspomaganiem' niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...