Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Region > Polowanie na busy

Utworzony przez KLIENT, 12 września 2007 o 10:15
MOIM ZDANIEM TO DZIAŁANIE UPRZEJMYCH DONOSICIELI Z KONKURENCYJNYCH LINI BUSÓW, W MYŚL ZASADY: JĘSLI TWÓJ KONKURENT MA LEPIEJ ZRÓB WSZYSTKO BY MU SIE DOBRALI DO SKÓRY I ROZPIŻYLI BIZNES, TO TAKIE "KATOLICKIE MIŁOSIERDZIE DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA". JESTEM ALBO CZASAMI BYWAM KLIENTEM BUSÓW NA TRASACH DO RZESZOWA I WARSZAWY. ILOŚĆ WYPADKÓW Z UDZIAŁEM BUSÓW W STOSUNKU DO INNYCH UŻYTKOWNIKÓW DRÓG JEST MAŁA WIĘC HISTERIA I AKCJE Z PATROLAMI TO ZNOWU DZIAŁANIA NA HURA NASZYCH URZĘDÓW!!!TO TAK JAK PO ZAWALENIU HALI W KATOWICACH ZACZĘTO KONTROLOWAC DACHY MARKETÓW I HAL, TO POLSKA SPECYFIKA NIESTETY!!!DRUGA STRONA TO ZAWISĆ I OBŁUDA RODAK WOBEC RODAKA, PODSYCANA PRZEZ OBECNA EKIPĘ RZĄDZĄCA JAKO HASŁO W WALCE WYBORCZEJ ALE TO INNA BAJKA!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dlaczego nie maja obowiazku zakladani tachografu bo jak jezdza busy to zakrawa na skandal ale to jest wina wlascicieli firm przewozowych
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: