Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Regiopedia na Forum Burmistrzów i Wójtów

Utworzony przez nn, 24 kwietnia 2009 o 17:18
tak fajnie tylko 80% burmistrzów i wójtów myśli że komputer to taki ładny mebel na biurku a internet to coś co trzeba mieć żeby być "trendy"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie wydaje mi się. Coraz więcej samorządowców świetnie wykorzystuje internet do codziennej pracy
0
Wójtowie - a myślę tutaj choćby o naszej gminie - boją się internetu. Obok strony gminnej, jeden z mieszkańców założył stronę społeczną (jedna kończy się -.pl a druga -.eu Nie będę robiła reklamy ) a przy niej forum internetowe. I co? Na forum w ciągu niewiele ponad miesiąca mamy prawie 40 uczestników, kilkaset postów i pewnie ze dwa może trzy tysiące wejść, a nasz wójt uważa, że to nic nie znaczy. Żeby bylo fajniej, strona Gminy jest nudna w porównaniu do tej zrobionej przez mieszkańców. W Polsce jesteśmy więc zdani na wójtów klasy "Z"
0
Byłem na tych wojciechowskich stronkach. Rzeczywiście wójt się nie pokazuje z najlepszej strony To moze wybierzcie sobie nowego!? Chyba za rok wybory? A forum macie swietne, zas REGIOPEDIA JEST THE BEST!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: