Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Regulamin Loterii Promocyjnej "APARTAMENT ZA CZYTANIE"

Utworzony przez apartament, 11 grudnia 2009 r. o 11:29
regulamin nie precyzyjny-co innego w gazetach kolejnych a co innego w regulaminie.Dotyczy to oznaczania kopert.Mam pytanie: -czy wpis na kopercie powinien posiadac cudzysłów i w jakim kolorze pismo -czy pismo musi miec okreslony kształt -jaka wielkość pisma -wjakim miejscu na kopercie Powyzsze wątpliwości sa istotne dla czystości losowania Myśle ze losowanie powinno wygladać nieco inaczej-ażeby losujacy nie identyfikował pisma na kopertach,ich usytuowania koloru,wielkosci itp. dot.APARTAMENT ZA CZYTANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego biuro loterii "APARTAMENT ZA CZYTANIE"nie chce odpowiadać na pytania czytelników?-wątpliwości i uwag co do regulaminu jest sporo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pracownik loterii który ma losować,będzie miał zakryte oczy (wg regulaminu oraz powielanych informacji w gazecie rzeczywiście istnieje dowolność napisów na kopertach:litery czerwone,czarne,drukowane małe i duże-brak również usytuowania miejsca wpisu wielkości liter itp.)to jest dedykacja dla nadzorującego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koperta C6 ma długość 16 cm a kupon 17 cm-czy nie można było dopasować kuponu do koperty?-teraz trzebas zaginać-drobne sprawy ale świadczą o nieprzygotowaniu (edukacjii)chyba ze ścisłych przedmiotów dwuja?-jest jeszcze szereg innych niedopracowań,ale to juz pozostawiam kierownictwu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydaje mi się, że nie jesteśmy w przedszkolu i nikt nie będzie robił z kopert kolorowanki, czyli myślę, że napis powinien być czytelny = wyraźne litery, może drukowane, a kolor niebieski lub czarny, w miejscu tak jak na standardowym liście, w dolnym prawym rogu, tu gdzie adres lub na środku; a jeśli kupon nie mieści się do koperty, to trzeba zgiąć i już, po co stwarzać problemy takie ważne, żeby kupon był prawidłowo wypełniony, no i czytelnie pozdrawiam i życzę wygranych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za czytelny instruktaż.Nudzi Ci się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wydaje mi się, że nie jesteśmy w przedszkolu i nikt nie będzie robił z kopert kolorowanki, czyli myślę, że napis powinien być czytelny = wyraźne litery, może drukowane, a kolor niebieski lub czarny, w miejscu tak jak na standardowym liście, w dolnym prawym rogu, tu gdzie adres lub na środku; a jeśli kupon nie mieści się do koperty, to trzeba zgiąć i już, po co stwarzać problemy takie ważne, żeby kupon był prawidłowo wypełniony, no i czytelnie pozdrawiam i życzę wygranych
Komentarz: Twój sposób myślenia sugeruje że reprezentujesz te druga stronę a jeżeli nie, to jesteś zbyt lekkomyslny i nie kojarzysz prawnych aspektów tego przedsięwzięcia-dlaczego z publiczności nikt nie jest dopuszczony do losowania czy też obserwacji-pozdro! nie badź łatwowierny (martwię się o Ciebie-a hoj!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam swiadectwo zawodówki,czy mogę uczestniczyc w komisji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Namawiam usilnie do kupowania,czytania i losowania-to się naprawdę odbędzie bez jaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art.z 06.01.2010rzmienia treść wpisu na kopercie "Mieszkanie za czytanie"-jak w końcu ma być???-czy to jest pomyłka?,czy ta loteria jest wielką pomyłką?-kto to pisze?a moze on tylko dyktuje bo pisać nie umie?-za dużo tych niejasnosci i rozbiezności-sorry!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...