Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

REGULAMIN LOTERII PROMOCYJNEJ "MIESZKANIE ZA CZYTANIE"

Utworzony przez Mona, 13 grudnia 2008 r. o 13:11
"Codziennie od piątku 12 grudnia 2008r. do wtorku 7 kwietnia 2009r. na łamach "Dziennika Wschodniego” publikowane będą kupony". Chciałam zacząć zbierać kupony od dzisiaj, ale w dzisiejszym (sobota 13 grudnia) dzienniku kuponu nie ma. Tylko tekst, że kupon numer dwa w poniedziałek... Czemu robicie ludzi w konia drodzy redaktorzy? Kupony miały być drukowane codziennie! :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mona napisał:
"Codziennie od piątku 12 grudnia 2008r. do wtorku 7 kwietnia 2009r. na łamach "Dziennika Wschodniego” publikowane będą kupony". Chciałam zacząć zbierać kupony od dzisiaj, ale w dzisiejszym (sobota 13 grudnia) dzienniku kuponu nie ma. Tylko tekst, że kupon numer dwa w poniedziałek... Czemu robicie ludzi w konia drodzy redaktorzy? Kupony miały być drukowane codziennie! :>
Kupony drukowane są od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem weekendów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastrzeżenie do regulaminu: Rozdział III, pkt 11 stanowi, że każdy uczestnik MUSI przesłać podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody do celów marketingowych, jednocześnie na kuponach pole na podpis pod tym oświadczeniem oznaczone jest gwiazdką. W innej części kuponu gwiazdka jest wyjaśniona jako "Pole nieobowiązkowe". Nadruk na kuponie i regulamin są więc ze sobą sprzeczne w tej kwestii. Wysłałem już trzy komplety kuponów bez wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do celów marketingowych. Uważam, że sytuacja ta powinna zostać wyjaśniona na łamach Dziennika Wschodniego w sposób dający szanse uczestnikom prawidłowe wypełnianie kolejnych kuponów. Jednocześnie uważam, że wylosowane kupony z serii poprzedzających publikację takiego oświadczenia powinny być uznawane za ważne pod warunkiem wyrażenia przez laureata zgody na przetwarzanie danych przed odbiorem nagrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Laureat nagrody głównej przed jej odbiorem (tj. przed odbiorem mieszkania stwierdzonym protokołem) zobowiązany jest do wpłaty na rzecz i konto Organizatora podatku od nagrody w wysokości 10% wartości nagrody." Po prostu super, loteria dla bogaczy :] Dziękujemy pięknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...